Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Podzimní akce Peugeot..???


JaKoB

Recommended Posts

Já na téhle kontrole byl už před lety a řekli mi všechno co jsem věděl... Takže to je taková ta běžná kontrola co si udělá skoro každéj doma sám v garáži nebo na parkovišti...

post-0-14109596676901_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoudaK

Já na téhle kontrole byl už před lety a řekli mi všechno co jsem věděl... Takže to je taková ta běžná kontrola co si udělá skoro každéj doma sám v garáži nebo na parkovišti...

:D:D:D

Neblbni! To, že TY lezeš doma pod auto ještě neznamená, že pod něj leze "skoro každej". ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: KoudaK

Já na téhle kontrole byl už před lety a řekli mi všechno co jsem věděl... Takže to je taková ta běžná kontrola co si udělá skoro každéj doma sám v garáži nebo na parkovišti...

:D:D:D

Neblbni! To, že TY lezeš doma pod auto ještě neznamená, že pod něj leze "skoro každej". ;)

No co se mi tak podařilo nakouknout do dílny,tak ho ani nezvedali... jen z boku nakokli na tu rezavou lešeňovku a na tlumiče..:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: kobra

Já do servisu dojedu , ale ven už mě nepustí :)

Souhlas, bych odjížděl s 18tis. cechem a 15 chybama z "diagnostiky".

tak z tohodle jsem taky měl strach.. ale oni diagnostiku do toho nepřidali a případné opravy a výměny by napřed konzultovali a pak by si Tě objednali.. (v případě zájmu opravy nebo výměny)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoudaK

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: kobra

Já do servisu dojedu , ale ven už mě nepustí :)

Souhlas, bych odjížděl s 18tis. cechem a 15 chybama z "diagnostiky".

tak z tohodle jsem taky měl strach.. ale oni diagnostiku do toho nepřidali a případné opravy a výměny by napřed konzultovali a pak by si Tě objednali.. (v případě zájmu opravy nebo výměny)

Jak kde. Když sem kadysi dávno hodil 605 do sevisu RM v Brně tak mě udělali prohlídku auta zadarmo i když nebyla akce.

Pak sem se objednal, s hodinkou 450/h bez DPH sem tak nějak počítal ale třeba 2000 za diag si naúčtovat nemuseli (sem tenkrát nevěděl co to je)... oprava tenkrát 8 tisíc tuším.

Největší haluz ale je, že u starých aut není potřeba diagnostiku dělat protože 1) se to dá vyblikat, 2) se to dá poznat, je tam jenom asi 5 věcí na posr*ní...

U nových aut je haluz v tom, že tam je toho tolik, že oni nedokážou ani s pomocí počítače určit co je špatně takže diagnostika opět ztrácí smysl. Pokud něco najde, tak je to nejspíš čerpadlo, to když se vymění tak to stejnak hlásí něco jinýho, vyměniou vstřiky, to už je člověk -30tis.kč a ztrácí naděj.

Jinýma slovama servis bez šikovnýho "lojzy" není servis ale "přijezdová diagnostika".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: KoudaK

Já na téhle kontrole byl už před lety a řekli mi všechno co jsem věděl... Takže to je taková ta běžná kontrola co si udělá skoro každéj doma sám v garáži nebo na parkovišti...

:D:D:D

Neblbni! To, že TY lezeš doma pod auto ještě neznamená, že pod něj leze "skoro každej". ;)

Kouďák leze doma pod auto? Já viděl , že leze na balkon a scanuje kočky , co choděj kolem na rozhlednu :roker:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: KoudaK

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: kobra

Já do servisu dojedu , ale ven už mě nepustí :)

Souhlas, bych odjížděl s 18tis. cechem a 15 chybama z "diagnostiky".

tak z tohodle jsem taky měl strach.. ale oni diagnostiku do toho nepřidali a případné opravy a výměny by napřed konzultovali a pak by si Tě objednali.. (v případě zájmu opravy nebo výměny)

Jak kde. Když sem kadysi dávno hodil 605 do sevisu RM v Brně tak mě udělali prohlídku auta zadarmo i když nebyla akce.

Pak sem se objednal, s hodinkou 450/h bez DPH sem tak nějak počítal ale třeba 2000 za diag si naúčtovat nemuseli (sem tenkrát nevěděl co to je)... oprava tenkrát 8 tisíc tuším.

Největší haluz ale je, že u starých aut není potřeba diagnostiku dělat protože 1) se to dá vyblikat, 2) se to dá poznat, je tam jenom asi 5 věcí na posr*ní...

U nových aut je haluz v tom, že tam je toho tolik, že oni nedokážou ani s pomocí počítače určit co je špatně takže diagnostika opět ztrácí smysl. Pokud něco najde, tak je to nejspíš čerpadlo, to když se vymění tak to stejnak hlásí něco jinýho, vyměniou vstřiky, to už je člověk -30tis.kč a ztrácí naděj.

Jinýma slovama servis bez šikovnýho "lojzy" není servis ale "přijezdová diagnostika".

Přesně! Většina ostupuje pokus - omyl. Ty to platíš. Jednou jsem to zažil se služebákem , nakonec to skončilo tak , že to neplatil nikdu. Řešili omezovač brzdného účinku na z. nápravě a jelikož to stále nemohlo projít STK, nechali tam vše novy a řekli, žře se to usadí. Neusadilo. Brzdilo si to zase nesymetricky ( příští STK ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...