Přejít na obsah
Vydrýsek

Jaký fridex?

Recommended Posts

Původně zaslal: Vydrýsek

To jsem chtěl vědět :-) Dá se nějak obecně říct, jaký motory maj jakou hlavu? (nový, starý, benzin, diesel).

Právě, že nevím co tam je, tak to asi komplet vypustím a doleju.

Podívej se TADY.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

co tak vim, takdo peugeotu je doporucenej REVCOEL - jhe drahej jak svine ...

existujou takovy ruzny meraky koncetrace nemrznouci smesi a kdesi co si, ale k cemu to ? - ja to delam tak, ze vzdycky pred zimou vezmu strikacku, natahnu trochu (vzorek) z nadrzky a dam to na noc do mrazaku - kdyz vzorek nezmrzne v mrazaku, tak mam jistotu, ze nezmrezne ani to co je v aute ...

hribe ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: hribe

co tak vim, takdo peugeotu je doporucenej REVCOEL - jhe drahej jak svine ...

existujou takovy ruzny meraky koncetrace nemrznouci smesi a kdesi co si, ale k cemu to ? - ja to delam tak, ze vzdycky pred zimou vezmu strikacku, natahnu trochu (vzorek) z nadrzky a dam to na noc do mrazaku - kdyz vzorek nezmrzne v mrazaku, tak mam jistotu, ze nezmrezne ani to co je v aute ...

hribe ;)

to je zbitocnost davat to do mrazaku.na kazdej lepsej pumpe ti pipetou naberu vzorku kvapaliny a hned ti povie do akej minusovej teploty to mas.davat tam drahe predpisove kvapaliny nema zmysel.je to stare auto a tomu uz drahou kvapalinou nepomozes.farby kvapalin by sa nemali miesat.maju ine zlozenia:papa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
to je zbitocnost davat to do mrazaku.na kazdej lepsej pumpe ti pipetou naberu vzorku kvapaliny a hned ti povie do akej minusovej teploty to mas.davat tam drahe predpisove kvapaliny nema zmysel.je to stare auto a tomu uz drahou kvapalinou nepomozes.farby kvapalin by sa nemali miesat.maju ine zlozenia:papa

Taxem se zeptal u nás na Shellce a čuměli na mě co že to chcu ... ale za pultem byla žena, takže jedině tak :-D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Sektor

Taxem se zeptal u nás na Shellce a čuměli na mě co že to chcu ... ale za pultem byla žena, takže jedině tak :-D

to nemyslis vazne.asi preto ze tam bola baba, ale u nas hoci je tam baba tak vie o co ide.

da ti malu pipetu, ty naberies len par kvapiek z nadobky na vodu a oni ti to na nejakom papieri alebo na com podla toho ako sa to sfarby povedia do kolko minus to mas.

fungujem takto roky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Oliver Riedel

Bývalý majitel dával klasiku-FRIDEX STABIL,tak sem ho jel koupit a paní na benzince na mě koukala nejdřív divně a pak začala nadávat,že si tím oddělám auto.

Tak teď nevím,co s tim?:myslim

No tak tim FRIDEXem můžeš obdarovat tak nějakýho majitele 120 škodovky...jinak do 405 určitě ANTIFREEZE pro celohlinikové hlavy/či i motory...alespoň normu G48:papa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Alek

Původně zaslal: Oliver Riedel

Bývalý majitel dával klasiku-FRIDEX STABIL,tak sem ho jel koupit a paní na benzince na mě koukala nejdřív divně a pak začala nadávat,že si tím oddělám auto.

Tak teď nevím,co s tim?:myslim

No tak tim FRIDEXem můžeš obdarovat tak nějakýho majitele 120 škodovky...jinak do 405 určitě ANTIFREEZE pro celohlinikové hlavy/či i motory...alespoň normu G48:papa

Díkes,mě to hned trklo,že to asi nebude v pořádku...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku