Jump to content
Sign in to follow this  
KoNG

Autolakovna - Olomouc

Recommended Posts

ne v Olomouci, ale můžu doporučit lakovnu v Beňově (za Horní Moštěnicí), chtěl jsem tam jenom nechat stříknout stříšku na 5.dveře a ta milá paní asi 10 minut u auta zkoušela podle vzorkovníku, kterej odstín ze všech stejných stříbrných je ten pravej:super

a ceny taky nízký, a to mi to jestě dokytovávali..určitě, si myslím, se vyplatí se tam projet

Sem taky zažil, a to myslím dobře.

Pan autolakýrník v Bosonohách "zkoušel" mou barvu tak 15 minut a i když sem pořád říkal "nepotřebuju to přesně", nenechal se a udělal me 99% barvu. Řekl ať se vrátím alespoň hodinu před otvíračkou a chytneme 100%.

Velice si cením takto ochotných lidí.

Původně zaslal: Fusion

Pan autolakýrník v Bosonohách "zkoušel" mou barvu tak 15 minut a i když sem pořád říkal "nepotřebuju to přesně", nenechal se a udělal me 99% barvu. Řekl ať se vrátím alespoň hodinu před otvíračkou a chytneme 100%.

A cena?

Původně zaslal: Tommy306

ne v Olomouci, ale můžu doporučit lakovnu v Beňově (za Horní Moštěnicí), chtěl jsem tam jenom nechat stříknout stříšku na 5.dveře a ta milá paní asi 10 minut u auta zkoušela podle vzorkovníku, kterej odstín ze všech stejných stříbrných je ten pravej:super

a ceny taky nízký, a to mi to jestě dokytovávali..určitě, si myslím, se vyplatí se tam projet

To je trošičku z ruky :D

má někdo zkušenosti z:

Autolakovna MI-DO, Pavel Michal

ADRESA: Dolní hejčínská 25, 77900 Olomouc

ZEMĚ: Czech Republic

IČO: - nevyplněno -

DIČ: - nevyplněno -

TELEFON: 604748108

E-MAIL: pavel.michal.st@seznam.cz

Včera jsem byl v autoservisu HUSEK na Wolkrovce v Olmiku - bejvalý "mrazírny" měl jsem tam wehikla v květnu na opravě poté, co do mě nacouval jakýsi HŇUP - naprostá spokojenost s opravou.

Byl jsem tam ale proto, aby mi "mistr lakýrnický" - má dílnu až vzadu - za komínem, namíchal modrou - metal /minimum dělá 1 dl/ , kterou bych použil na škrábance po "dobrých" spoluobčanech.

Zatím čekám až mi zavolá, že barvu mám připravenou. Pokud to bude OK - dám vědět.

Jinak se tam zkus zeptat.

Ceny neznám.

Já měl dlouhou rýhu na zadním blatníku u P406 a velice dobře mi to opravili v lakovně která je v Ratajích. Je to směr z Olomouce na Drahanovice. Údajně dělá Peugeoty i pro servis z Olomouce.

Mě to jen rozleštil a stálo to jen 200Kč.

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: Fusion

A cena?

400,- celej sprej, metalická barva. Je to taková ta běžná velikost plechovky.

Jinak u mě to musel takhle složitě protože říkal, že to někdo šplíchal a barvu odhadl.

Takže kdo tam pojede s Peugeot kódem tak mu to lehce najde ale i tak asi půjde ven to s autem porovnat.

Ahoj nechci dělat reklamu, ale dobře míchají barvu v Autodílech Fojtík v Hlučíně. Míchají do spreje o obsahu 400 ml kde se vleze1dc barvy zbytek sou přísady. Sprej stojí 290 kč max pár korun dráž když je v barvě perlet. Potom míchaj i do kelímků 1Dc akrylu s tuž a ředidlem vyjde na 160,- 1 Dc metalízi s tužidlem ředidlem a lakem vyjde na 330 Kč pokud metla neobsahuuje perleť... :potlesk