Přejít na obsah
tibil

rozdiel v hmotnosti motorov

Recommended Posts

Ahojte,

Neviete aky je na 306-tke rozdiel v hmotnosti motora 1,8,16v a 1,9TD ?

Mam 1,9TD a mam moznost lacno kupit sportove pruziny aj s tlmicmi na prednu napravu.Ide mi o to,aby ten moj motor nebol na ne priliz tazky.

Dakujem.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Prepacte za blbe umiestnenie temy. Mal som to supnut pod 306 a nie len pod MODELY. Ak sa to da,prosim admina o premiestnenie. DAKUJEM,polepsim sa...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

..nenajde sa niekto s 1,8 motorom,kto by mi napisal aspon aku ma pohotovostnu hmotnost ? Viac by mi sice pomohla hmotnost pripadajuca na napravu(prednu),ale aspon nieco.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

myslim si ze rozdil hmotnosti asi nebude takovy abys kvuli tomu resil jesi to pruziny unesou. vseobecne se udava ze pokud chces sportovni pruziny, mel bys mit v TP povolene zatizeni predni napravy 950kg a to 1,9TD podle me ma (ale nevim to jiste). spis bych se zabyval tim, jestli tam ty pruziny vubec pujdou, kdyz jsou z jiny motorizace..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

..takze dakujem,pruziny + tlmice su nahodene a bez akych-kolvek problemov.Porovnal som pohotovostnu hmotnost oboch motorizacii a u 1,8-cky je este o cosi vyzsia.To povolene zatazenie prednej napravy je ako pise "jurash" rovnake,takze je vsetko OKi.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku