Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co pořídit?


Vydrýsek

Recommended Posts

Přátelé poraďte mi: Chci si pořídit nějaký rádio do 405ky. Nejsem náročný posluchač, nepotřebuju super sound, chci jen tuner a občas si pustit MP3 z CD... A taky mám relativně hluboko do kapsy...

Takže... váhám mezi levnými ale našlapanými Sencory či Daewoo a nejlevnějšími značkovými Sony či Panasonic.

Opravdu jsou ty Sencory takový šmejdi, že nenaladí stanice apod.? Protože ta výbava je fajn, cena taky, ale říkám si, že nejsem tak bohatý abych kupoval levné věci...

Zcela konkrétně:

Sencor s Bluetooth vs. Sony...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty sencory nejsou až zas tak špatné, co se týče signálu nebo funkčnosti, vydrží poměrně dost! ale co u těch to radií stojí za ho**o, tak kvalita zvuku...:(:nevim já mám celé auto vybaveno Blaupunktem a jednou sem tam hodil sencora s USB portem a na pamětové karty...na zkoušku, co jsem kupoval kamošce, jestli jede a ta hudba nic moc...nebylo to čisté...ruzné efekty tam vůbec nevyzněli, i když sem ladil EQ jak nejlíp to nastavit šlo..! a at už sem tam dal CD nebo naladil rádio( to chytalo pokaždý velice dobrý signál;)) tak to nebylo tak krásně čisté jak Blaupunkt..!! já tam mám radio od Blaupunktu a sem velice spokojen..:super být tebou, tak si raději připlatím...Panasonic taky nedělá špatná rádia..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co tohle? http://www.panasonic-eshop.cz/zbozi/286/panasonic-cq-c1505n/

Jinak jsem o sencoru taky uvažoval. Má ho švagr i s BT, se slotem na SD karty a USB vstupem, ale říkal mi, že kvalita příjmu signálu rádia je nic moc. Tam kde jinde je to ještě bez problémů, tak ten sencor už dost signál ztrácel.

[upravil dne 9/10/2007 Trundik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co takhle sehnat starší Sony CDX-MP30? Je to sice starší kousek, ale hrát bude asi líp, než jakékoli nové rádio do 3.000Kč :myslim Známý mi ho nedávno nabízel za 1.500Kč

Měl jsem ho v předchozím autě spolu s reprákama pioneer TS-1756 a byl jsem velice spokojen.

[upravil dne 9.10.07 Dave405]

post-0-14109596672875_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, všechno je to o penězích

Pokud denně jezdíš delší štreky a posloucháš , tak neváhej a připlať si.

Já měl donedávna clatronics (začal se po dvou letech s...., tak šel z domu), teď mám krátce kenwooda a je to nebe a dudy. Mám pocit, že slyším věci, kterým sem dřív v autě prostě neslýchával (a tím myslím to, že to rádio prostě hraje mnohem ostřeji, detailněji, čistěji ) Samozřejmě je taky nutnost mít kvalitnější repráky - na těch už je rozdíl mezi rádiema znát.

Co sem tím chtěl říct? Radši připlatit a koupit kvalitnější (a třeba ty kenwoody začínaj už na 2 tisících - viz http://tinyurl.com/25ac22)

Přeji šťastnou volbu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SENCOR z v lastní zkušenosti zásadně nedoporučuju. Kdysi jsem ho měl, bylo to sice Made in Japan, ale šmejd všech šmejdů. Dneska jsem koukal do nějakého letáku a tam by Panasonic s MP3 za 2000,-. Ještě před dvěma lety by takové rádio pod 5000,- nešlo. Takže radši zvol značku a nebudeš mít problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

SENCOR z v lastní zkušenosti zásadně nedoporučuju. Kdysi jsem ho měl, bylo to sice Made in Japan, ale šmejd všech šmejdů. Dneska jsem koukal do nějakého letáku a tam by Panasonic s MP3 za 2000,-. Ještě před dvěma lety by takové rádio pod 5000,- nešlo. Takže radši zvol značku a nebudeš mít problémy.

souhlas. Se SNECORem budou problémy s čtením a rušení při nerovnostech. A silnice jsou jedna díra !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni na LG, já mám nějaký mp3 LG asi rok starý a je to nadprůměrně dobrý rádio za ty love (tenkrát 3500).

Nebyl s ním zatím jedinej problém a to ho dost týrám v 605.

Jedna jediná maličkost - ten model co mám já neumí mp3 složky. Jinak spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nebo so prostě kup lepší a vydrží ti déle...

Když si teď koupíš Sencora a pak se svezeš s někým jiným který má ledpší...budeš chtít určo měnit:D

Já prozatím skončil u Blaupunkta!

Od: Sencor, First, Clarion, Philipska, Sony, VDO Dayton, Noname s displayem 3.5" a teď Blaupunkt Queen MP56, sice výběhovej model, ale jsem s ním spokojený! Nej rádio ze všech co jsem měl...I když VDOčko bylo hodně cool!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...