Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Tabulky pojistek v 406


OK406

Recommended Posts

cau Stifi... koukam ze nemumim ani cist :-) no tak k cemu je ten pocitac vstrikovani ??? kdyz to jelo i bez pojistky ? a fotku snad dodam dnes odpoledne :-) ty tam zadne relatko nemas ???

Až mi ukážeš tu fotku, tak aspoň buduvědět, na co se mam podívat, takhle ani nevim, co tam mam. :D

P.S.: Pošli mně nebo Scratchovi na sebe tel. číslo do SZ, vždycky si na tebe v Ústí u Staré Paky vzpomeneme, ale není tě jak kontaktovat. Jo a vždycky když jedu přes Jičíněves, tak koukám u hospody, kde parkuješ, jestli nejsi venku a nikdy jsem tě zatím neodchytil :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...
  • O 3 týdny později...

Zdarek tabulky poistek na peugeot 406 s mux (koniec 2002-2004) by niekto nemal ? Boli tu uz schemy k modelom 1999-2002, ale ja mam uplne ine. Na service boxe schemy poistiek niesu.

Hladam poistku/relecka na vetrak chladica motoru (v manuale som ich nenasiel). Nefunguje mi vetrak chladica a 40 C teploty davaju tomu zabrat. Uz mi asi 4 x vyvrela voda na dovolenke. Na dialnici sa to stiha ochladit aj naporom vzduchu, ale po meste je to kriza. Mame pred sebou este 340 km domov.

Je mozne, ze je to v tej malej krabicke vedla baterky (napravo) a vedla hlavnej poistkovej skrinke pri motore. Ale do tej malej krabicky sa neviem poriadne dostat.

Schema vetraku je v prilohe

Diki moc za pomoc.

post-10632-1410962543533_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Ahojte!

Potreboval by som poradiť. Kde najdem relátko húkačky. Vraj je to v poistkovej skriňke v motorovom priestore. Poistkovú skriňku som otvoril ale žiadné relátko tam nevidím, len poistky a pripojovacie konektory k prívodom. Je tm ešte jeno čierné z umelej hmoty čo má označenie 9644038680  BSM B3. Relátko môže byť zo spodu panelu poistiek.

Ďakujem.

 

ftibor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ulehčení raději napiš VIN auta místo dohadů jestli je tam MUX nebo ne. ;)

2001 je bez MUX, ale už má BSI jednotku. :papa

MUX poznáš hlavně podle páček pod volantem. MUX=ploché, neMUX=kulaté.

Upraveno uživatelem Dave_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...