Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ako je to s palivami SK


tomingo

Recommended Posts

Na tomto clanku som sa smial ako debil. Je to vylozena platena reklama VSETKYCH cerpaciek, ktora ma nas sprostych nalakat na kupovanie benzinu s vyssim oktanovym cislom, alebo s cistiacimi aditivami. Lebo ak budeme jazdit iba na obycajnej, neupravovanej 95, doje..me si motory, co bude stat TISICE!!! Pretoze ta nasa velkoobchodna 95 je iba v sulade s normami EU :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, a story pokracuje, platena banda menom "novinari" sa ma k svetu:

http://www.tvojepeniaze.sk/polovica-benzinu-ma-pre-motor-nizku-kvalitu-fmg-/sk-psporteb.asp?c=A071013_125710_sk-psporteb_p01

Je to neuveritelne, ako sa nas tu snazia odrbavat - ze obycajna 95 je vlastne iba spinava voda a aby sme kupovali iba drahy benzin s cistiacimi prisadami! Fuj hnus! :grr :grr :grr

(taketo moresy este do Ciech nedorazili?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezalezi az tak aky beznin tankujes, ale kde tankujes.

Kvalitu benzinu ovplivnuje hlavne majitel benzinnovej pumpy. Dolezite je, ci pravidelne meni filtre v bezninovych nadrziach a ako sa stara celkove o technologiu. Ako prepravuje benzin zo slovnaftu, ci nejakou sasr**** cisternou, co vnej predtim bolo a tak dalej. Ked vidim benzinpumpu JURKY, vzdy si spomeniem na autocisterny pod pristavnym mostom v BA, ktore boli snad este z cias socializmu a nato ako som cistil karburator na starej skodovke. V obydvoch pripadoch mi pride zle, asi som nejak telepaticky spojeny z motorom v mojej 206 a podvedome vnimam jeho pocity.

Inac snad sa nemylym, ale Shell, ESSO a podobne pumpy prevadzkuju aj sukromnici, ktory maju zmluvu s tymito spolocnostami. Musia dodrziavat udrzbu a ostatne veci, ale do akej miery to naozaj dodrzuju, to je otazne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...