Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ostrekovace svetiel


Y2K

Recommended Posts

Sice som tu daco nasiel ale nic moc tak sa teda spytam.

Ako vlastne funguju ostrekovace svetiel?

Kedy striekaju a kedy nie a tak podobne, pretoze som zistil ze akosi mi nejdu aj ked predtym sli. Videl som to pri zapnutych svetlach ako sa na chvilu stratil svetelny luc z vozovky. Dnes som to chcel spravit znova a zistil som ze nic sa nekona.

Kde by mohla byt chyba pripadne ine vase nazory.

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Y2K

Sice som tu daco nasiel ale nic moc tak sa teda spytam.

Ako vlastne funguju ostrekovace svetiel?

Kedy striekaju a kedy nie a tak podobne, pretoze som zistil ze akosi mi nejdu aj ked predtym sli. Videl som to pri zapnutych svetlach ako sa na chvilu stratil svetelny luc z vozovky. Dnes som to chcel spravit znova a zistil som ze nic sa nekona.

Kde by mohla byt chyba pripadne ine vase nazory.

Dakujem

funguje to čistě na bazi tlaku vody, pokud nejdou tak:

malo kapaliny v nadrzce ostrikovacu

netěsnost hadic k ostrikovacum svetel

netesnost gumiček v samotnych ostřikovačich (nejčastěji sem se setkal stim že pokud se nalila nadrzka do maxima tak z praveho predniho ostrikovace ,respektive spod svetla ,kapala voda na zem aniz by človek cokoliv spouštel , proste to samo vyteklo. bylo to tema gumickama uvnitr , samotny nesli koupit jen ten vnitrek ostriku plus trysky samotne)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Y2K

Tou kvapalinou neviem neviem....som dolieval 3 tyzdne dozadu asi 4 litre....ale pozriem a dam vediet ked tak ze co a ako....by ma ozaj zaujimalo ze preco dnes nesli kua

si myslim ze tam neni ani kapka

viz muj prispevek vyše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no aby si z toho nebol prekvapeny.vystriekat 4 litre na svetla je nic.videl si ten tlak vody?na okna toho tolko nejde.ak striekas castejsie tak to skontroluj.pozri este ci ti to niekde nekvapka alebo ma napadlo co by bolo najpravdepodobnejsie, ze ti nejde motorcek ostrekovaca svetiel.mali by tam byt 2.jeden na jednej strane nadoby na vodu a druhy na druhej strane.tak som to mal na 605.

asi bude aj tu rovnaky princip, nadoba v blatniku a ten motorcek na svetla by ma byt blizsie k prednej casti auta- k svetlam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: jozefsv

no tak so mnou inzinieri z france vyjebabrali.asi budem musiet zase studovat:mad::D

proč ? nějak nechapu?

podla toho obrazku som to pochopil asi tak, ze motorcek na ostrekovac svetiel je blizsie k stredu auta a nie k predku auta k svetlam.ja som to vyssie tvrdil naopak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: jozefsv

no tak so mnou inzinieri z france vyjebabrali.asi budem musiet zase studovat:mad::D

proč ? nějak nechapu?

podla toho obrazku som to pochopil asi tak, ze motorcek na ostrekovac svetiel je blizsie k stredu auta a nie k predku auta k svetlam.ja som to vyssie tvrdil naopak

aha , stane se , ja nemit obr. tak to taky nevim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...