Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Bacha na remenice!!!


David 106s16

Recommended Posts

Nedavno tady Vector resil problem s remenici na svem HDi. Nyni remenice malem vydrela i se mnou. Nechal jsem si ze dvou motoru 1,8 16v poskladat jeden a pri nastavovani rozvodu jsme narazili na zajimavy problem. Po zaaretovani kol a klikovky jsme nasadili remen a zkusili protocit. Neslo to, narazilo to na sebe. Zaaretovat,prekontrolovat a znova. A zase neslo. Po dlouhem badani jsme na to prisli. Klikovka se aretuje kolikem do remenice na prislusenstvi, ta remenice ma taky tu gumovou tlumici vlozku. A v tom byl problem- remenice se pootocila na te gume vuci te casti co prijde na kliku, no a kolik se dava do te pootocene casti. Takze ta dira byla nekde uplne jinde.

Reseni: pouzili jsme pro nastaveni remenici ze stare 1,9, ta je totiz bez toho tlumice.

Takze chlapi, bacha na gumu, dira muze byt nekde uplne jinde!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak říkáš už se to řešilo. Já osobně mám řemenici zavařenou, protože ta gumová tlumící se rozpadla a v Trenčíně bohužel zrovna nic jiného než švajc nebylo v servisu poruce.

Ale problém je jinde, než že to vypadá blbě. Pevná řemenice přenáší rázy z klikovky na servo, takže scháním tu origo s gumou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...