Sign in to follow this  
Followers 0
Trundik

33. Priglsraz

78 posts in this topic

Tak vážení, blíží se třetí čtvrtek v měsíci (konkrétně nastane dne 18. 10. 2007), tak si dovoluji upozornit na konání Priglsrazu. Tentokráte se bude jednat o klasický pohodový nesportovní sraz na parkovišti u přístaviště Brněnské přehrady. Oficielní zahájení je v 17:30. Přesun do nedaleké restaurace dle počasí a nálady (nebude to restaurace Přístav, ale restaurace vedle vjezdu k hotelu Santon).

lidičky docela dlouho mě to vycházelo ale ted to přišlo 18 mám noční, ale zkusím si to s někým prohodi ještě uvidím.:(:(

Kiwi-Dodovic sestava se tesi. Jinak mista na sednuti budou rezervovana huvitr lokalu vzadu na stupinku.Jidlo bude na bazi individualni domluvy s obsluhou. Doporucen mi byl spiz,jako mistni specialita. A uz ted se muzete tesit na 34.sraz. To bude naaaaaaaaarez. :D

Původně zaslal: .mycTD

tak to ja si teda rovnou pockam na ten 34. :P

No to ne.Proto jsem to nepsal.Hezky na Priglu.Pristi tyden.Jinak ti pisu "Acko".:D

Taxem se chystal, že vás tam taky jednou konečně přepadnu se svým bourákem (nebouraným), protože jsem 18.-19.10. v Brně, ale teď jsem se kouknul do programu a bohužel, konference je až do pozdních nočních hodin (recepce spojená se seznámením s novými trendy ve vinařství :D), takže smolíček.:nevim

Původně zaslal: janča205

tak aspoň napověz!:mrk

Je to něco milýho,hezkýho,příjemnýho..

když my nemůžeme ani naznačovat ....

Ahojte,zatím to vypadá,že bych mohl tentokrát dojet a kupodivu i na začátek:mrkDoufám,že se mi to nezdá nebo mi diář nekecá:P Snad mi to vyjde.A copak se bude dít ten 34.sraz?:oJá su děsně zvědavej.Mějte se:papa