Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Novy kluc


etienne

Recommended Posts

Původně zaslal: Ota

Máš 607mu, tak co se divíš? :D

neviem ako si to myslel, ale cena je prehnana hoci je to 607.keby si si spocital kazdu blbost na aute cca po 8000 skk tak kolko by mala stat nova 607? 10 000 000?

to ani nahodou.su to ku... vyje.... ked pytaju za take nieco nehorazne peniaze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak len tak mimochodom, ja uz tvrdim, ze na 607 stoji VSETKO 8000, alebo nasobok 8000. Vysvetlim preco. Novy klucik - 8000, ovladanie na okna - 8000, gumicka na drzanie vyfuku - 80, poloos - 16000, volant - 8000 atd :D Skratka strasne ceny.

Ako som uz niekde pisal, predtym som mal A8, ale necakal som, ze ceny u P607 a A8 budu rovnake, aj ked su to (podla mna) odlisne triedy - P607 je pre mna nieco ako A6.

Najhorsie (uplne) na tom je, ze vyrobne naklady u Valea na ten klucik mozu byt MAX. 150 Sk (a to uz ratam jaku predrazenu elektroniku). A tych zvysny 7850 je co ? Preprava, vybrus klucika ? Aha. No OK :D

Mimochodom, nevie mi niekto poradit ci neexistuje nejaka druhovyroba na poloosi ? Potrebujem lavu vymenit a v elite ani auto(v)kelly som nic nenasiel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

etienne, chápem, že nové veci sú nové veci...

ale ja to riešim všetko cez bazáre (vrakoviská) v ČR.

Konkrétne ovládanie okien - ak som to pochopil správne a potrebuješ to do vodičových dverí, všetky 4 okná s automatickými dojazdami ma pred mesiacom stálo 1200Sk - z roku 2004 a bez škrabančeka.

Gumičku výfuku by som kúpil originál v Peugeote :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tomko222

No a čierny kožený volant kúpiš od 1000 do 2000sk, podľa stupňa opotrebenia - za 2500 ho máš uuuplne novučičký, max pol ročný.

Ja mám béžový interér a tak som si dal volant potiahnuť béžovou kožou.

A vyzerá to neskutočne :)

To mne zajima :) Volant uz mam osoupany. Novy by se hodil. Zajima mne i fotka toho obsiteho volantu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...