Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

hlásenia palubného pc


roxbury7

Recommended Posts

Dnes ráno som chcel preparkovat moju peginu a pri štartovaní mi pal. pc vypísal - risk of ice. neviete čo to znamená? dalšie hlásenie je ked auto stojí a klúč je v zapalovaní a svieti len batéria - economy mode. aj toto by som poprosil čo to je?ranná teplota bola 3°C. auto mám len krátko tak všetko radšej preverím aby som niečo nepokašlal. v chladiči by som chcel vymenit chladiacu kvapalinu. skúšal som na prste a ja tam nejaká číra a sladká kvapalina pravdepodobne nemrazol. auto bolo dovezené z francúzska tak neviem na akú teplotu to je riednené. chcel by som to vymenit a dat tam novú náplň. stačí ked len vypustím chladiacu kvap. na chladiči ....tým motýlikom na spodu chladiča, alebo ešte niečo treba otvotit tak aby to vytieklo všetko? mám 2,0 hdi r.v. 99 - 00. dík za odpovee.....:papa:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

risk of ice = nebezpečí námrazy, a economy mode je mód při kterém auto přejde do ekonomického režimu, odpojí se nepotřebné elektrické zařízení, myslim že by to mělo přejít asi po 20 minutách, ale nevim jestli to není jinak. K ty kapalině, v servisu ti to jsou schopni změřit do kolika stupňů to je, jinak k vyměně stačí vypustit na chladiči při otevřeném nalévacím hrdle, při nalévání je nutno odvzdušnit, byvají dva i tři odvzdušnováky, tak pohlídat.;)

[upravil dne 8/10/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...