Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

BSI?


Petris

Recommended Posts

Mám problém pro který nemámj rozumné vysvětlení.Stává se , že za jízdy mi zdechnou všechny budíky , tachometr ukazuje 000000km , rádio svítí ,ale nehraje.Někdy to naskočí třeba po 5km zpět - vše funguje a někdy pomůže až další nastartování nebo odpojení baterie.Jednou se mi stalo , že vypnu motor vytáhnu klíčky a palubka vesele svítí dál a rádio vesele hraje(napájecí relé:myslim).Nemáte někdo nějakou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
:myslim zdarec dneska sem si precetl tvuj dotaz a zjistil sem ze mas podobnej problem jako mam ja na strane 1 nazev(po nastartovani budiky nenaskoci).Mne poradili ze je to spinaci skrinka ale jak pisu moc se mi to nazda.A ted kdyz si ctu tvuj problem a je dost podobnej tak :rollte prosim JAK SI HO VYRESIL nikde jsem nenasel reseni.Muzes se mi ozvat do meho dotazu diky moc BUMBRLICEK406.:myslim:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spatne ukostreni resp. vypadne napajeni pristrojovky

vypadne cela pristrojovka, motor bezi dal, nesviti ani blinkry na pristrojovce, ale na aute normalne blikaji mozna se rizsviti diagnostika a stop ?

stalo se mi to 2x na dalnici, kdyz auto bylo v servisu s elektrikou, pak slo do servisu znova a jsem jim to rek ze se to stalo, a od ty doby klid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...