Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Magor se superbem...


@re

Recommended Posts

Ten rozjezd bych si s ním klidně rád zkusil. U mě by se na nevýhodu Tiptronicu vymlouvat nemohl. Mám ho taky. Trochu bych mu rozhodil jeho 100% skóre ;) Ale rozhodně bych se s ním nehonil. Já svoje papíry potřebuju k práci a taky nehodlám nikoho zabít, kdo se nám na dálnici připlete do cesty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: destiny

Ten rozjezd bych si s ním klidně rád zkusil. U mě by se na nevýhodu Tiptronicu vymlouvat nemohl. Mám ho taky. Trochu bych mu rozhodil jeho 100% skóre ;) Ale rozhodně bych se s ním nehonil. Já svoje papíry potřebuju k práci a taky nehodlám nikoho zabít, kdo se nám na dálnici připlete do cesty.

Připlete?? Nemyslím si, že když jedu 130km/h na dálnici, že se někomu pletu.....:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proc ho resite magora?:myslim

-jsem jel v sobotu po Kolinsky do Prahy a zpet a pri 120-130km se tam porad nekdo mota a nejak jsem si nevsim ,ze by me nekdo predjizdel.:D Tak kde sou vsichni ti machri?:D Zpet jsem od Caslavy jel tak kolem 100 a taky jsem se nikomu neplet.

-vcera(v 22,30h) si polak s octavkou,za mnou,ja v pravo:aut, nejel do levyho stoupaku a tak jsem mu uhnul....dopredu at ma misto:D:D:D pak me to vratil-100 pres obec,blb:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslel jsem to nijak špatně s tím připletením ;) Dá to sice práci s mým autem jezdit 130, ale zvykl jsem si. Jediné co je obrovská nevýhoda je to, že mám v mém autě pocit, že 130 není žádná rychlost a nudím se. V kabině není žádný hluk, plyn jen tak šimrám a nechtěně se nevěnuji řízení. Ladím rádio nebo TV nebo čumím kolem sebe. Prostě v tomhle autě tu rychlost člověk vnímá jinak.

Co se ale týká toho frajírka se Superbem, rád bych si to s ním rozdal na okruhu :mrk Asi by mu kleslo sebevědomí, vzhledem k tomu, že mám víc jak o 100 kobylek víc a Quattro :super

V provozu bych do toho nešel, na to už mám dost rozumu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: kajvet

Připlete?? Nemyslím si, že když jedu 130km/h na dálnici, že se někomu pletu.....:nevim

pokud jedes v levym tak urcite jo...

I když jedu v levý a 130km/H tak se nikomu nemůžu plést. Rychleji se přece nemá jezdit ne?! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kajvet

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: kajvet

Připlete?? Nemyslím si, že když jedu 130km/h na dálnici, že se někomu pletu.....:nevim

pokud jedes v levym tak urcite jo...

I když jedu v levý a 130km/H tak se nikomu nemůžu plést. Rychleji se přece nemá jezdit ne?! :)

to je hezke ale levy pruh je urceny pro predjizdeni nevis co se deje v aute za tebou moc krat se mi stalo kdyz sem jel do nemocnice za mi nejaky k...l z leveho proste neuhnul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...