Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Magor se superbem...


@re

Recommended Posts

Původně zaslal: Medvěd

Podle mě je to čistokrevnej vejmysl a autor se mometálně dobře baví, když si reakce na svůj blábol může přečíst na každém serveru, který se byť jen okrajově zabývá čímkoli kolem aut.

Má pravdu předseda, už dlouho jsem takovou pohádku nečetl. Oni by mooc rádi s těmi jejich skoro auty Superby předjížděli Mercedesy......... a pak se probudil........:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je pravda, ze se kamos na motorce nahanel s nejakym cernym, sirokym M-B kolem 260km/h ... potkali se v dalsim meste na svetlech, ovsem vzadu nemel 2.8 V6, ale pekne V12 Brabus :D

Btw takova 135i... no to bych chtel videt, co by ten blbecek vytiptronicoval :aut:D:D:D :roker

Btw2: 192koni na takovou tezkou karu taky neni nic moc, myslim, ze takova 309 Gti (treba Bohousova) by chlapeckovi pekne protahla kobylky... :mrk:mrk:mrk :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako Medved .. podobnejch "testu" je spousta a ja se u nich pobavim. Nejvic me dostal jeden na Octu II RS TDI, kde autor psal, ze pri brutalni akceleraci z klidu prohrabnou na jednicku i zadni kola, coz je na predokolku uctyhodnej vykon :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenze ono je rozdil jet 220 a jet 220 pokud jedes na prazdne dalnici, bo pripadne v nemecku, kde je neomezena rychlost tak je to vicemene ok, ale pokud se nahanis za plneho provozu, predjizdi z prava, prez dvojitou plnou atd. tak je to prase a kkt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Fusion :

Naštěstí tady nemáme na to speciální vláknou. Ono by to bylo pak o dost zábavnější, komu to jede víc... a u 1.4i by to enbylo pouhých 200 nebo 220, ale časem bychom přelezli i 260 km :D

Naštěstí, a díky za to, tu takové vlákno není. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Na moje.auto.cz jsem našel toto:

Po přečtení jsem nevěřil svým očím... ANO, I TAKOVÍ MAGOŘI JEZDÍ AUTEM... :grr:grr:grr:grr

[upravil dne 6/10/2007 @re]

[upravil dne 6/10/2007 @re]

MAGOR!!! :xvul

Ale pobavilo mne jeho osobní hodnocení :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to magor,takovýdle mám nejrači.Takovýdle frajery znám taky,už sem je poznal na vlastní kůži.Seděj za volantem a tvářej se jak kdyby jim patřil celej svět,když tě dojedou,přilepěj se ti na prdel a provokujou.Naštěstí nepatřim k těm ,co se nechaj vycukat.Chvilku je nechám, pak se uhnu na stranu,eště mu zamávám a myslim si třeba se po...r frajere.Neřikám,že jezdim pomalu ale dodržuju předpisy,to už musí bejt,když jedu svižně.Moje rychlost je po městě 50 ,mimo 90-100 na DOBRÝ silnici to zkusim i víc(sto60-sto70,má i na víc ale na co to honit,zabít se můžeš i v 50ti)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak u takových článků by měla být povinně SPZ - tenhle maník je evidentně dočasně propuštěn z blázince a nebo je to jeden z "managerů" nějaký velký firmy - prachy za nic mu vlezly na mozek - jinak celkově dost smutný, že tenhle vůl umí i psát :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...