Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Je to někdo z clubu?


chuck11

Recommended Posts

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tady na foru byla fotka s touhle upravou, jen to bylo v modrym, tenkrát majitel uvažoval o takové upravě laku a tak to skoušel nastinit v počitači a ptal se na názor jak se to líbí. Ted už bohužel nevim kdo to byl.

Radku ten čert(smajlík) je super.....kde ty na to chodíš.......:D:D:D:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Hurvajz: no premyslel o tom Fusion, ale on mel hlavu lva na zadnim blatniku a ne na dverich a jak spravne rikas v modrem provedeni.. jin pochybuju ze on by ji takhle zridill..:roll

Aha tak to bude asi ono, jenže Fusion vyměnil 306 za Kaďáka:mrk tak to jeho asi opravdu nebude:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Původně zaslal: chuck11

Akurát se mi nelíbí ten nasávač na kapotě a tu kapotu by chtělo zavařit tak aby pasovala se světlama:roll

Na světlech jsou mračítka, ne? A třeba to někam navazovalo. Třeba na mřížku, která tam jaxi není...

Spíš to vypadá že je to starej model a světla z novýho, nebo se pletu?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Nevím, tak dalece se v tom nevyznám. Ale přijde mi divné, že by se ten člověk s tím vším tunováním tolik babral a přitom neměl dolícovanou kapotu se světly.

Třeba bude kapotu měnit, a nebo tam něco dobastlí s tou mřížkou až ji tam bude dávat, něco jako ten nasávač:D:D Mě ten nasávač přijde jao kus květináče :D:D:D:D

[upravil dne 5/10/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...