Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

,,Home,,výroba mračítek


Kamart

Recommended Posts

čauvec všichni, já si je začal dělat z plastu....!! ale dlouho nevydrželi...špatný materiál(*PP*)chtělo to *ABS*..pak sem dostal k narozeninám a ty sem si upravil....taky sem si dělal masku po zkušenostech..a ta drží dobře..:D:roker...klidně bych sem hodil foto, ale netuším jak...:(:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 let později...
V 6. 10. 2007 at 11:24, Kvasky napsal:

Já je dělal z laminátu. Na světle je mám přilepený silikonem a drží výborně.

čau, poprosím tě o radu, jak na to. Světla nechci sundavat jelikož to obnáší demontáž nárazníku a spoustu volovin,a tak bych to chtěl udělat na světle, které bude na autě..nevím jak postupovat, zdali stačí nejaký separátor a pak už jen nanášet vlakno s priskiřicí a tužidlem, čím ošetrit vše okolo světla co by se mohlo ušpinit (malířská páska noviny,karton)..nebo jestli světlo olepit hliníkovou páskou aby se plastové světlo nezničilo tou priskiřicí..hledal jsem na internetu a nic jsem nenašel. Dík jestli odpovíš, páč tvůj příspěvek je staršího data.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
V 30. 1. 2018 at 19:06, Jetam123 napsal:

čau, poprosím tě o radu, jak na to. Světla nechci sundavat jelikož to obnáší demontáž nárazníku a spoustu volovin,a tak bych to chtěl udělat na světle, které bude na autě..nevím jak postupovat, zdali stačí nejaký separátor a pak už jen nanášet vlakno s priskiřicí a tužidlem, čím ošetrit vše okolo světla co by se mohlo ušpinit (malířská páska noviny,karton)..nebo jestli světlo olepit hliníkovou páskou aby se plastové světlo nezničilo tou priskiřicí..hledal jsem na internetu a nic jsem nenašel. Dík jestli odpovíš, páč tvůj příspěvek je staršího data.

Stačí nějaká neprospustná páska. Nutné je vše dobře zakrýt. Použil byl nějakou plastovou pásku. Klidně dej více vrstev.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...