Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Brzdový váleček P309 ??


XtraiL

Recommended Posts

Původně zaslal: XtraiL

Chci se optat cim se da nagradit ?? Dival jsem se na Favoritatsky a ten by tam podle obrazku mohl pasovat !!

Nemate nekdo stim skusenosti???

Diky

A proč ho chceš měnit? Nestačilo by v něm vyměnit gumičky? Nechceš kupovat nový?

Mrkni na www.autokelly.cz, tam mají ty opravné sady...

Myslel jsem, že tyhle nápady už jsou ty tam...

Minule si mi někdo snažil namluvit, že na Peugeota jdou destičky z Moskviče... (Jen se musejí trochu ubrousit, že...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadní brzdový váleček na 309 stojí 400,- Kč. To je doopravdy taková hrozná cena, že tam chceš rvát něco levnějšího (nebo jen zmatlaninu něčeho), co ti prdne nebo bude mít poloviční životnost a třeba to jen nebude správně funkovat?

U koberečků do interiéru bych to pochopil, ale u brzd ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: klumir

já jsem dělal GO brzd na 309 před měsícem a jeden váleček BENDIX stál kolem 800kč.Ty 309 mají více druhů válečků-já je mám s omezovačem brzného účinku-ty jsou nejdražší :D

Poznáš to podle tvaru díry ve štítu.

Jo to jsem taky chtěl napsat, zrovna ten co jsme měli na autě byl Bendix, takže to byla docela pálka. Jinak ty ostatní jsou za poloviční, někdy i nižší cenu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mišak

Dej tam ten z favoritu řeši se to tak normalně:papa za nějakých 120kč pohoda:D

Hmm dobrý ale ten bendix má integrovanej omezovač tlaku přímo ve válečku,což ten z Fáva nemá(tam jsou regulač.ventily na hl.brzdovým valci)

Takže být tebou tak bych nad tím nelaboroval,to zkus a zajdi na brzdové válce a zkus si pak simetrii brzdnýho ůčinku na napravě....:aut:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

avšak ti tam bez pilování děr nepůjdou nacpat-a asi to bude jinak brzdit-což je celkem na .....Než tam cpát někajé jiné,to už bych radši zkusil tu opravnou sadu gumiček,ale já s tím nenám moc dobré zkušenosti-záleží v jakém stavu je ta kovová část válečku-když je to vydřené,nebo zrezlé,tak nepomůže ani svěcená voda.....KURŇA,ZASE TO FORUM NĚJAK BLBNE,ODESÍLÁM TO UŽ PO TŘETÍ!! :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...