Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P206 - Montaz palubniho pocitace - fotopopis


carbik

Recommended Posts

  • O 8 měsíců později...

Ahoj lidi,

tak jsem se inspiroval, a chtěl bych také nainstalovat ten displej do své 206, ale mám pár dotazů, které by se mohly pak hodit i dalším :)

Mám 206, 5dv, 2006, 1.4 benzin, a dle všeho by měl jít displej instalovat: mám 5 drátů k displeji, když vyjmu záslepku z páčky, tak tam vidím hlunoko nějkaké kontakty a dírku. Displej mám maticový, jednořádkový, co ukazuje datum, texty z rádia (teď už ne, mám nové rádio co není s displejem propojené), stav otevření dveří.

Dnes mě ale zaskočil chlápek na vrakovišti - říkal, že to není tak jednoduché - že prý musím vyměnit i páčku, že prý snad obě (jsou snad prý nějak \"dohromady\"). A že ten displej nemusí fungovat. Může prý sehnat typ B i C. Myslíte, že tam můžu šoupnout rovnou to C? Jestli to teda má smysl, když tam nepoužiju ty \"radio informace\" - aby tam nebylo jen prázdné místo v půlce displeje.

Myslíte že te chlápek jen kecal, aby mi mohl prodat i páčky? A stačí mi fakt jen koupit displej? Ostatní rád dokutím sám..

Díky za rady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, diky za info, hned to pujdu vyzkouset! A co se tyce meho auta, to by melo byt vhodne, ze ano? Jde mi jen o to, abych zbytecne nekupoval displej C, kdyby mela byt pulka displeje prazdna - nebudu asi mit zapojene to radio, protoze originalni uz jsem vyndal a mam Sony, co neni na displej napojene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 4 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Zdravím všechny,

velmi pěkný návod.

Koupil jsem displej typu B, připojený je, ukazuje hodiny, datum, otevřené dveře, teplotu.

Snažil jsem se odloubnout z páčky kloubouček, bohužel nijak se tam nemohu dostat. Zkoušel jsem to snad tisíckrát a pořád nic. Mám Peugeot 206, r.v. 2002, páčky mám kulaté (stejné jako na obrázku). Zde je i VIN - VF32AHFXF42451121

Případně jestli by někdo pomohl. Děkuji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Zdravím,

prosim vás ako mám dať dole ten klobučik, vobec mi to nejde...

Mam 206sw r.v. 2004

A neviete mi niekto poradiť, kde konkretne zoženiem ten display typu B?

Bude sa mi to dať spojazdniť, ked nemám origo rádio a neukazuje mi to teplotu ale iba hodiny, datum a dvere...

Dakujem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 2 týdny později...
  • O 2 měsíce později...
ahoj, všichni tu píšete že Vám displey typ A ukazuje teplotu. proč jedinýmu mě ne? :) mám rok 2004 1,4 benzin, pujde to vymenit za typ B jednoduse? díky hoši

ani tak ti to nepujde :DD: ... stejny připad jsem ja... maš asi špatne čidlo teploty proto ti to neukazuje...

jinak super návod doporučuji:super ani sem nemusel nic aktivovat v BSI prostě funguje a počítá :D:aut

[Edited on 10/10/11 14:40 by podolak2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zdravim chcem sa opitať mam dva P206 obidve r.v. 2001 v jednej ktora už je len na ND je PP ktori ukazuje datum čas teplotu pr .spotrebu momentalnu spotrebu dojazd prejdenu vzdialenost stanice atd v druhej je len displej ktori ukazuje hodiny nieje tam autoradio k displeju vedo 4 draty u tej prvwj 5 draty šlo by to prehodiť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...