Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P206 - Montaz palubniho pocitace - fotopopis


carbik

Recommended Posts

Původně zaslal: JuloI

Ja ten diesplej zhanam po vsetkych vrakoviskyach co najdem a nic.... Naposledy mi po telefone povedali ze ho maju. Tak som tam isiel 30km a samozrejne mali. Ale typ A a nie B

hm... ja mam par telef.kontaktov kdee nejaky ludkovia uz zohnali cez nich display, mozem ti poslat cez spravu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už sa mi ho podarilo zohnať. A funguje mi všetko bez akejkolvek aktivácie. len som vymenil displej, sfunkčnil tlačitko aj všetko ide ako ma. auto je vyrobene maj 2005.

ešte jeden displej by mi mal prísť potom bude na predaj ak má niekto záujem. Ale až koncom januára

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JuloI

Tak už sa mi ho podarilo zohnať. A funguje mi všetko bez akejkolvek aktivácie. len som vymenil displej, sfunkčnil tlačitko aj všetko ide ako ma. auto je vyrobene maj 2005.

ešte jeden displej by mi mal prísť potom bude na predaj ak má niekto záujem. Ale až koncom januára

a odkial si ho zohnal prosim ta? ja som skusal napisat \"hnusobe\" ako mi odporucili, no nejako nereagoval na moju sz... :( a cisla ktore mam su na zapadne slovensko, co je pre mna dost daleko... :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mindwipe

Původně zaslal: JuloI

Tak už sa mi ho podarilo zohnať. A funguje mi všetko bez akejkolvek aktivácie. len som vymenil displej, sfunkčnil tlačitko aj všetko ide ako ma. auto je vyrobene maj 2005.

ešte jeden displej by mi mal prísť potom bude na predaj ak má niekto záujem. Ale až koncom januára

a odkial si ho zohnal prosim ta? ja som skusal napisat \"hnusobe\" ako mi odporucili, no nejako nereagoval na moju sz... :( a cisla ktore mam su na zapadne slovensko, co je pre mna dost daleko... :/

mozno nezbadal, alebo nemal cas...

ked ho uvidim na icq, spytam sa ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JuloI

Ja som ho zohnal na vrakovisku v Zohore. Ale tam bol len jeden kus takze uz asi nieje.

Inak som z Ba. Ked mi pride ten co ma tak dam vediet. Bude zanho chciet 2000. Vraj bude uplne novy.

Ten Zohor by som chcel kuknuut...

nejake info ako to tam vyzera a dalej.. mozem si kuknut autaa? vybrat to, co chcem, alebo ako to tam funguje ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

pokial mas iba hodiny, tak by si musel zohnat aj druhu kaplicku (s vacsim otvorom) a natiahnut este jeden kablik (ak sa nemylim, tak z BSD - to si vsak nie som isty), pretoze tebe do konektoru na displej idu 4 kable, a aby ti ukazovalo viac veci ako len cas, potrebujes este jeden piaty kablik..

lahsie sa preraba displej ktory ukazuje datum a cas (ten ma totizto uz rovnaky konektor), ako displej ktory ukazuje aj spotrebu, dojazd, atd atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Chci poděkovat autorovi příspěvku neboť jsem se po delší době dokopal k dodělání PC do 206-ky od táty. Použil jsem displej z 307-ky stál sice 800,-kč ale je to horší ho tam dopasovat. Ještě před tím jsem se ujistil, jestli to půjde. 5 drátů tam bylo a po vložení trubičky do páčky stěračů, šlo přepínat i na starém displeji hodiny a teplota.

Takže je vše plně funkční a funguje super !!!:roker

PS : mám na prodej ten původní displej \"dvouřádkový\". Je to verze bez PC ale má hodiny, teplotu a rádio !!! za 350,-kč !!! :blablabla

[upravil dne 31.12.2009 Marianos]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...