Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P206 - Montaz palubniho pocitace - fotopopis


carbik

Recommended Posts

To stále nic neřeší, když ta páčka nejde rozebrat. Všechno jsem již četl. Já znovu opakuji , potřebuji nějaké el.schéma jak zapojit ten vypínač na PP , a nebo nějakou radu jak to provést a neměnit celý COM. Nemá někdo el. schema ??? prosím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud začnu uvažovat o tom samostatném tlačítku, nešlo by to udělat takhle--na té svorkovnici, kde je pripojen ten sdružený ovladač, tak tam by měl být nějaký drát, co vede přes dodělané tlačítko do ŘD.ze svorkovnice by se už jen udělalo prodloužení k libovolně umístěnému tlačítku.jen by to chtělo aby někteří co to rozchodily, nám, kterým to nejde standartní cestou, řekli který drát to je.(mají možnost to proměřit.). snad pochopíte co mám na myslim. pokud je to hloupost tak dejte vědět.:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tanagy

Dragan : tak jak si dopadl?

Já sice palubák řeším u 307mi, ale tma je to prý uplně stejně jako u 206tky.

Display mám samozřejmě velký, ale klobouček pravé páčky demontovat nejde (je to jeden nerozebiratelný kus). Pokud bych na svorkovnici páček našel drát, který má spínat palubní počítač, tak by nebyl problém s vyvedením speciálního tlačítka na ovládání palubáku (třeba dolů k řadící páce - tam je to poruce).

Otázka zní - jak najdu ten vodič, který má na svědomí přepínání palPC? (svorkovnice 11V GR 4B? - co to je? Kde to je? jak to vypadá? Jsou od toho fotky? :D

Jo, další informace. Pokud se na středové kapličce v režimu nastavení (času,datumu, jednotek teploty,...) dá přepínat mezi vzdáleností km/míle, tak by to mělo být již aktivováno v BSI a stačí prý zprovoznit tlačítko na přepínání údajů.

Přišel někdo na to kde jsou ty dráty?? ta páčka mi nejde rozebrat, tak to budu muset řešit nouzově tlačítkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Hangman

Tak já ve své 206tce mám display typu \"B\", ale jinou páčku než je ve fotopopisu. Také nevím, jak zjistit zda mám či nemám MUX rozvod. Šlo by to udělat? r.v. 2000, 1.6i 8V (65kW)

no rok 2000 este nebol s MUX, je to od roku 2002...

cize to bude hlavny dovod preco nebudes vediet spojazdnit palub.pc inak kebyze maas MUX tak zas poviem, ze nemas hmlovky (ked dobre vidim), cize tebe dali zas taku istu packu, jak maam ja.... ani mne sa neda dat dole klobucik...

no ale p.s. nemas MUX :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To JuloI: nejtěžší na celým zprovozněný je opravdu sehnat displej, je jich velmi ale velmi málo :bojim

Aktivace někdy nutná je, někdy není (mě třeba palubák ukazoval aktuální hodnoty, ale neuměl se vymazat - takový to kolik ujedeš a jakou máš průměrnou spotřebu od posledního nulování) a po aktivaci ok...Ajsikovi to údajně na pár vteřin shodilo veškerý elektro v autě za jízdy...

Ale problémy nědělají jen za to chtějí celkem dost peněz, když to řešíš ofiko cestou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mindwipe: někde se to snad psalo, ale nejsem si jistý...v Peugeotu chtějí jednotnou sazbu za připojení diagnostiky a pak si berou hodinovou práci (přesný částky si nepamatuju, ale tuším že snad 700Kč za napojení??? - ale fakt Ti nechci kecat - ale já to neměl ofiko, takže jsem platil 200Kč - samozřejmě bez faktury)

To Hangman: Hele ani poláci to snad nevyřešili a tu už je co říct...Problém je, že u Tebe každý čidlo má svůj vlastní drátek, takže do Tvýho displeje vede tak 15drátků, když máš MUX rozvod tak 5...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

1.4.HDI 2005 predelal sem packu dle navodu, stalo mi to jednu starou propisku (perko+trubicka) a displej mam s 307 na vrakaci sem to otestnul, prehodil sem streva do deklu po puvodnim displeji. Par uprav to jisti, staci ostra kudla a pak ten displej prilepitk tomu podkladovymu plastu. Okynko puvodni se zvetsi a je hotovo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...