Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hlucna klima


Berilac

Recommended Posts

Zdravim, nema niekto skusenosti s hlucnou klimou na 406 HDi, 81 KW? Klima ide v pohode, hreje v pohode a tiez neni problem s chladenim. Pri chladeni je uplne tichucka, ale ked zapnem klimu pri 23 stupnoch a vyssie, tak zacne docela hlasno hucat... Neviete cim to moze byt? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK Sahary idu obe... zistil som co je asi dovod... Motor ked je vyhriaty na prevadzkovu teplotu to nerobi... robi mi to len vtedy ked je sice uz zohriaty, ale nie dostatocne... aspon dufam, ze to je tak... lebo ked som to skusal vecer po hodine jazdy tak mi to nespravilo... ale skusal som to kratko, este poviem viac, ked to skusim na dlhu trat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím , přidávám můj dotaz protože mi taky před nedávnem začala jít hlučněji klimatizace . Neporadil by mi někdo , kde najdu ventilator (a jak se k němu dostanu !), který se rozjede při zapnutí tlačítka A/C . Začal mě totiž jít hlučněji než dřív a je to zvuk podobný jako by se něčo dotýkalo právě roztočené vrtulky u ventilátoru. Jak A/C vypnu , tak je opět klid . Jinak normální ventilator topení funguje potichu a tak nechávám jen zapnutý tlačítko AUTO a nastavuji pouze požadovanou teplotu . Dík ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...