Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Skype účet


Guest MMMMM

Recommended Posts

Používáte někdo skype účet? Potřeboval bych volat na pevnou,mobily a do zahraničí (mobil,pevné) + na skype PC a zajímá mě co k tomu musím vše mít a na kolik to vyjde. Stačí si koupit pouze skype kredit a jde volat z PC na vše co jsem popsal? Nebo musím mít přístroj?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak jsem zjistil, ze pres VOIP se da volat po CR gratis na pevny linky. jinak je tam spousta jinych gratis volani po celem svete, napr USA do mobilnich siti apod. kamarad mi to nainstaloval, pouzivam jeho ucet na volani prave na ty pevne linky u nas, takze blizsi info o zrizeni nemam, ale na netu se to da snadno zjistit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže stačí pouze zakoupit kredit skype, žádný přístroj nemusím a budu po čr a do zahraničí volat tak jak jsem volal doposud přes počítač? Jakmile dojde kredit volání už nepůjde uskutečnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr307

jinak jsem zjistil, ze pres VOIP se da volat po CR gratis na pevny linky. jinak je tam spousta jinych gratis volani po celem svete, napr USA do mobilnich siti apod. kamarad mi to nainstaloval, pouzivam jeho ucet na volani prave na ty pevne linky u nas, takze blizsi info o zrizeni nemam, ale na netu se to da snadno zjistit

Myslíš ale toto:

VoipDiscount je bezplatná aplikace, která vám dovolí telefonovat pomocí počítače připojeného k Internetu. Pomocí tohoto programu lze za určitých podmínek telefonovat na pevnou linku v ČR zcela zdarma. Pokud aplikaci pouze testujete, je váš hovor krácen a může být dlouhý maximálně jednu minutu. Jestliže zjistíte, že vám program vyhovuje, můžete si zakoupit kredit ve výši 10 euro. S tímto kreditem získáte možnost volat na pevné linky v ČR zdarma neomezeně dlouho. Kredit dále můžete využít k volání na Slovensko, kde za jednu minutu hovoru zaplatíte jeden cent.

To není skype

http://www.lupa.cz/clanky/jak-volat-na-pevne-linky-temer-zadarmo/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...