Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Štiřín 3.10.2007 - Den Peugeotu ČR (představení 308); jak to probíhalo


Marcel505

Recommended Posts

Původně zaslal: Marcel505

A kolik to mělo najeto? Jestli to ještě nebylo v záběhu...

Třeba až to naložíš, tak to nepoznáš a nebo to bude mít přijatelnou spotřebu...

No my tohle máme v práci (enem vod Sitroéna) a i když to není jen na rozvážení rohlíků po Praze, mrtvola to je. Spotřebu netuším, protože neřeším, ale jako malá dodávka pro občasné použití je to myslím 100% vyhovující auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SAKRA! Tak jsem dopsal svůj poněkud obsáhlejší příspěvek ze svezení, pak jsme na něco blbě máčknul (asi PageUp, nějak mě dneska neposlouchají prsty), a celé to ZMIZLO! A teď musím zase už zmizet já, takže moje dojmy v písemné formě musejí pár hodin počkat...

Jen oprava Marcelova příspěvku: Ta 308 s motorem 1.6 THP (BMW/Peugeot), co v ní jel, měla 120 koní a ne 150. Tu 150-koňovou měl k testování Garfield/Medvěd/Vvitty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

SAKRA! Tak jsem dopsal svůj poněkud obsáhlejší příspěvek ze svezení, pak jsme na něco blbě máčknul (asi PageUp, nějak mě dneska neposlouchají prsty), a celé to ZMIZLO! A teď musím zase už zmizet já, takže moje dojmy v písemné formě musejí pár hodin počkat...

Jen oprava Marcelova příspěvku: Ta 308 s motorem 1.6 THP (BMW/Peugeot), co v ní jel, měla 120 koní a ne 150. Tu 150-koňovou měl k testování Garfield/Medvěd/Vvitty.

Hlavně ta 308 120 k byla značená jako VTi, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Garfield

SAKRA! Tak jsem dopsal svůj poněkud obsáhlejší příspěvek ze svezení, pak jsme na něco blbě máčknul (asi PageUp, nějak mě dneska neposlouchají prsty), a celé to ZMIZLO! A teď musím zase už zmizet já, takže moje dojmy v písemné formě musejí pár hodin počkat...

Jen oprava Marcelova příspěvku: Ta 308 s motorem 1.6 THP (BMW/Peugeot), co v ní jel, měla 120 koní a ne 150. Tu 150-koňovou měl k testování Garfield/Medvěd/Vvitty.

Hlavně ta 308 120 k byla značená jako VTi, ne?

Pánové, tak takhle je to přesně: Všechny ty nové benzíny v 308 jsou BMW/Peugeot, jen ty slabší značené VTi a silnější THP. Viz níže. Marcel/Žabi/Mates306 jel v položce č. 2 (120 koní), Vvitty/Medvěd/Garfield v položce č. 4 (150 koní)

Nabídka benzinových verzí 308 se skládá z nejnovějších motorů vyvinutých ve spolupráci skupin PSA Peugeot Citroën a BMW Group:

1 - 1.4 VTi 70 kW (95 k), 136 Nm, 5ti stupňová manuální převodovka (1)

2 - 1.6 VTi 88 kW 16V (120 k), 160 Nm, 5ti stupňová manuální převodovka

3 - 1.6 VTi 88 kW 16V (120 k), 160 Nm, 4stupňová automatická převodovka (1)

4 - 1.6 THP 110 kW (150 k), 240 Nm, 5ti stupňová manuální převodovka

5 - 1.6 THP 103 kW (140 k), 240 Nm, 4stupňová automatická převodovka (2)

[upravil dne 5/10/07 Garfield]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pro pořádek ještě ropáky u 308, všechno samozřejmě hadi:

1 - 1.6 HDI 66 kW (90 k), 215 Nm, 5ti stupňová mechanická převodovka (1)

2 - 1.6 HDI FAP 80 kW (110 k), 240 Nm, 5ti stupňová mechanická převodovka

3 - 1.6 HDI FAP 80 kW (110 k), 240 Nm, řízená 6ti stupňová mechanická převodovka (2)

4 - 2.0 HDI FAP 100 kW (136 k), 320 Nm, 6ti stupňová mechanická převodovka

5 - 2.0 HDI FAP 100 kW (136 k), 320 Nm, 6ti stupňová automatická převodovka (1)

A vysvětlivky k 1) a 2) na koncích řádků:

(1) k dispozici na konci roku 2007

(2) BMP6 k dispozici v průběhu roku 2008

Garfield/Medvěd/Vvitty jeli v položce č. 2, 110 koníků. Značně líné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Vvitty

garfielde, ja v zadnych polozkach nejezdil, ja jezdil v autech. a bylo modry a cerveny :aut

neboj, ja to cetla poloze a to me zaujalo jeste vic nez polozka :D

a tim se tema opet zvrhlo.... :aut

No a je to tady, a pak že dámy nejsou zvrhlé!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Marcel: kde jsi prosimte slysel takovou blbost? :aut:aut:aut :D

:)

Myslíš jako, že je blbost, když tvrdím, že dámy jsou zvrhlé? (Některé.)

Že ty máš ještě mokrej řidičák? :)

To jednou poznáš... Nebo tě mám varovat? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoNG

kolik je v té 308 místa vleze se tam chlap mých rozměru (210cm na výšku, tudíž dlouhé nohy) ? mám namysli tu prodlouženou středovou konzoli jestli mezi volantem není málo místa ?

V 308 mi to připadalo bez problémů, dal se nastavit volant...

Hlavně se dala dost snížit sedačka, tak se neboj, to bude v pohodě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: KoNG

kolik je v té 308 místa vleze se tam chlap mých rozměru (210cm na výšku, tudíž dlouhé nohy) ? mám namysli tu prodlouženou středovou konzoli jestli mezi volantem není málo místa ?

V 308 mi to připadalo bez problémů, dal se nastavit volant...

Hlavně se dala dost snížit sedačka, tak se neboj, to bude v pohodě...

no já jenom dopředu třeba za pár let vyměním svoji 206 za něco lepšího :D ale tedka o tom neuvažuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoNG

no já jenom dopředu třeba za pár let vyměním svoji 206 za něco lepšího :D ale tedka o tom neuvažuji

Tak to určitě párkrát navštívíš autosalon Peugeot a určitě zkusíš, zda se tam vejdeš...

Neboj, od 15.října začne velká reklamní kampan na 308, třeba tě zlomí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: KoNG

no já jenom dopředu třeba za pár let vyměním svoji 206 za něco lepšího :D ale tedka o tom neuvažuji

Tak to určitě párkrát navštívíš autosalon Peugeot a určitě zkusíš, zda se tam vejdeš...

Neboj, od 15.října začne velká reklamní kampan na 308, třeba tě zlomí...

No spíše bay mě nezlomily na jinou značku :) protože kdybych měl jít k nejbližšímu koncesionáři tak tam by mě tak akorát odradily jak svým servisním přístupem tak celkovým postojem k zákazníkům

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze i ja se (ano po dukladnem ulezeni zazitku) pridam s hodnocenim prijemne proziteho dne.

Prezentace 308 byla vcelku zajimava a je videt ze auto se povedlo :-). Pridruzena 207 SW se mi osobne take libila (snad jen pri pohledu primo zezadu je ponekud zvlastni).

Obed i obcersveni bylo opravdu vynikajici :-)

Testovaci jizdy byly velmi prijemnou zalezitosti a vuuuubec nevadilo ze nas tym mel jaksi sklony k tomu se (samozrejmne ciste nahodou ;-) ) ztracet a bloudit po ponekud vetsim radiusu. Skoda ze se sice tolik nefotilo (kolikrat jsem jen litoval zapomenuteho fotaku), ale zase na druhou stranu by byly nektere fotografie asi nepublikovatelne :-D.

Konkretne:

-607 V6 2,7HDI -moc pekne jede a osobne mne potesila i dobra stabilita na nerovnostech

-308 1,6 THP 120 k -jak uz marcel rikal... cekali jsme malinko vic -ikdyz kdyz presednete z 607... :-)

-207SW1,6 HDi 90 k -na okreskach nas vsechny vuz velmi prekvapil (ikdyz hmotnost vzadu malicko v zatackach citit byla) svou neocekavanou zivosti :-) -jen na dalnici mi osobne pripadlo tech 90 k ponekud malo (zvlaste kdyz jsme ponekuz spechali zpet po lehkem prekroceni casu urceneho na jizdy....

Jsem tedy rad ze jsem se mohl teto akce zucastnit a doufam ze budu mit nekdy v budoucnu jeste prilezitost se k nejake podobne aukci prichomitnout :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...