Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nalepky


Branislav

Recommended Posts

Původně zaslal: Georginho_cz406

Tož Bigoš to nemáš špatné vozítko...opravdu cool

Díkes, asi se o to moc starám. To víš děcka , (čo to táram děcka, 21 a 15) tak už mám jen to autíko (samo že i maželku) ale Peugeotík je takovej druhej miláček.:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bigoš: Už jsem se myslím jednou ptal, ale zapomně jsem v jakém thredu, tak ještě jednou: Toho lva na zadním okně, toho máš zvenku nebo zevnitř? Pokud zvenku, nekoliduje při stírání se zadním stěračem? A pokud zevnitř, nepřichází k újmě při odmrazování zdaního okna? A když ho budeš chtít sundat, nepoškodíš ty nalepovací "dráty" na odmražování?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

to bigoš: Už jsem se myslím jednou ptal, ale zapomně jsem v jakém thredu, tak ještě jednou: Toho lva na zadním okně, toho máš zvenku nebo zevnitř? Pokud zvenku, nekoliduje při stírání se zadním stěračem? A pokud zevnitř, nepřichází k újmě při odmrazování zdaního okna? A když ho budeš chtít sundat, nepoškodíš ty nalepovací "dráty" na odmražování?

Teď si taky nevzpomínám zda ses ptal ale to je jedno, zkusím odpovědět nyní:

lev má být v kleci, takže je zevnitř, odmrazování zadního okna ještě nezažil, rptože je tam asi od července, až ho budu chtít, nebo budu muset sundat uvidím co ty dráty udělají, to zkoušet teď nejdu, jenom abych ti řekl jestli to jde:D:D:D Opravdu nevím, ale myslím si, že to zase nějak extra nedrží a při troše zahřátí okna fénem, to musí dolu jak prd:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak řekli lidé výše. Zadní sklo můžeš mít klidně začerněné že přes něj nejde ani vidět a nálepku si tam můžeš dát třeba ve stylu ,, POLICIE SM*DI ,, - nikdo tě za to nemůže zbuzerovat, nicméně když se cajt nasere, najde ti aspoň něco v lékárničce nebo tak něcop nó :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyhláška ministerstva dopravy a spojů č. 301/2001 Sb., paragraf 20, odst.4 říká:

(4) Na zasklené plochy vozidel lze připevňovat mimo vztažné plochy výhledu pouze průhledné barevné fólie, včetně perforovaných, které při pohledu z vozidla nemění ani nepohlcují barvu předmětů, návěstních světel a světelných signálů a splňují technické požadavky stanovené v předpisové základně. V zorném poli řidiče nesmí být umístěny žádné předměty (např. okrasné a upomínkové), které by omezovaly výhled řidiče všemi směry, s výjimkou schválených označení určených k umístění na skla vozidla. Tato podmínka neplatí pro zadní skla vozidel kategorie M3. Výhled zadním sklem vozidla kategorie M1 může být částečně snížen schváleným příslušenstvím nebo přepravovanými předměty, avšak jen za podmínky, že je vozidlo vybaveno pravým vnějším zpětným zrcátkem homologovaného nebo schváleného typu. Výhled předním sklem u vozidel kategorie M3 může být částečně snížen vedle schválených označení určených k umístění na skla jen směrovou tabulkou.

Tolik vyhláška.

Takže na zadním skle nemůže být cokoliv a to že jeden policajt říká ne a druhý ano je jen obrázkem toho, že neví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...