Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz 206


Tomas-X

Recommended Posts

XS je tak trochu nafouknutá verze. Z ní vychází WRC. Pokud vím, tak jsou rozdílné pouze přední blatníky a nárazník. Jsou tam jen nepatrné rozdíly, avšak pokud jsou obyč blatníky nedáš tam XS nárazník a opačně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

záleží taky, kde bylo to XS kupované, u nás má jinou výbavu, než třeba v Belgii, jestli je to benzín nebo diesel, rok výroby atd. V Německu se např. prodává jako Sport. Mám XS a údajně má jiný podvozek, sedačky (ty ale dávají na přání a v akcích i do jiných modelů), taky kola mají doporučený jiný rozměr (185 55 15, 190 50 15, 195 55 15, to podle roku výroby a země).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle je z roku 99, má motor 1,6 a pochází z Něměcka. Sedačky a palubka jsou trochu jiné, to je vidět. Víc by mě spiš zajímalo jestli ten podvozek je nejaký jiný.

Napsán autorem robert

záleží taky, kde bylo to XS kupované, u nás má jinou výbavu, než třeba v Belgii, jestli je to benzín nebo diesel, rok výroby atd. V Německu se např. prodává jako Sport. Mám XS a údajně má jiný podvozek, sedačky (ty ale dávají na přání a v akcích i do jiných modelů), taky kola mají doporučený jiný rozměr (185 55 15, 190 50 15, 195 55 15, to podle roku výroby a země).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...