Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nehezké na novém voze


Marcel505

Recommended Posts

Mrkněte na fotku - nepřipadá Vám škvíra mezi špičkou světla a kastlí na pravé straně větší než na levé?

A to mají v autosalonu - na můj dotaz mi bylo řečeno, že to je špatnou výstupní kontrolou... Nebo že by bouračka?

Za fotku se omlouvám, ale musel jsem fotit rychle...

[upravil dne 2/10/2007 Marcel505]

post-0-14109596608496_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pegoo

No moc to není z fotky poznat,ale je to blbá představa koupit si auto za tak těžké peníze a mít výstavní škvíru. :D To je špatnou výstupní kontrolou ?...Spíš bouračka .

No je to blbá představa...

To mi řekl prodejce, že chyba je na výstupní kontrole...

Ale dost lidí si myslí, že to je bouračka...

Ještě lépe:

Ty vyznačené hrany asi moc poznat nejdou, ale to v těch kolečkách snad jako důkaz obstojí...

No jo, chtěl jsem se zeptat, zda mohu fotit, jenže prodavač zmizel... Chvilku jsem měl pocit jakobych byl na prodejně sám...

[upravil dne 3/10/2007 Marcel505]

post-0-14109596609157_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Soused dostal nový služební auto- P Partner. Jeden blatník sedí perfektně, druhej je napasovanej až hrůza. Jedno světlo se mu rohem opírá o masku, druhý ne. Atd. atd.

Tak to asi dostal něco opraveného po bouračce, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel.Z

Nemůže se projevit v těchto místech natočení světlometů a jejich rozdílné sklony.

U 406 se vše natáčelo uvnitř světla a tady to bude určitě to samé;)Jinak jsem ještě neviděl auto kterému by se natáčelo světlo zvenku:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zipík

Původně zaslal: Marcel.Z

Nemůže se projevit v těchto místech natočení světlometů a jejich rozdílné sklony.

U 406 se vše natáčelo uvnitř světla a tady to bude určitě to samé;)Jinak jsem ještě neviděl auto kterému by se natáčelo světlo zvenku:myslim

Zipíku, nevím jak to myslíš, ale u většiny starších aut se nastavení světel provede naklopením toho světla samotného...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoNG

Osobně mužu potvrdit že už jsem viděl asi 3 takto odfalknuté auta :( Přijde mi to jako by někdo narychlo montoval nárazník bo co :o

Jenže přední nárazník se kryje s kapotou perfektně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...