Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spínací relé počítače+klávesnice


vasek1

Recommended Posts

Nevýte někdo jestli se sepne relé na obrázku v červeném rámování až po zadání kódu imobilizéru nebo před zapnutím klíčku.Mohl by mi někdo poradit, nebo to proměřit na svém voze.Podle schéma to napájí benzínové čerpadlo přes pojistku.:(:(:(

post-0-14109596607606_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Georginho_cz406

Neměl by jsi větší obrázek? Takto tam nic nevidím;)

To je multifunkční relé, najdeš ho v motorovém prostoru v kasliku s řídící jednotkou. Mám s ním bohaté zkušenosti :( Ale bohužel nemám auto s klávesnicí, takže to nezměřím.

Vasku, co máš za problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Georginho_cz406

Neměl by jsi větší obrázek? Takto tam nic nevidím;)

To je multifunkční relé, najdeš ho v motorovém prostoru v kasliku s řídící jednotkou. Mám s ním bohaté zkušenosti :( Ale bohužel nemám auto s klávesnicí, takže to nezměřím.

Vasku, co máš za problém?

pořád mi to nejede.Zjistilimi kód na Kladně z imobilizéru,ale když ho zadam tak není aktyvní a nejde to přepnout na zelenou jako když je špatný.Podle nich mi tam nejde napětí.Tak zkusim jestli by mi to nenapích na počítač a nezjistil závadu.Protože mi nejde napájení na pojistku od čerpadla a od sondy,ale nevim jestli až po zadání kodu nebo předním.Problém je také rozepsán jako skřínka pod volantem.že si podle nich pamatuje jenom ten kód ten imobilizér a ne řídící jednotka.Ale podle mě je to blbost.Mám podle nich zkusit jiný imobilizér.Co ty nato????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Imobilizér nevím. Já měl problém přímo s relé, protože v něm byly přepálený ty diody, co jsou v sérii s vinutím. Proto se mi na palubovce rozsvítila kontrolka imobilizéru a ten jsem taky nejdřív podezříval.

a nebylo by možný že to relé je špatné a nechce to pustit ten kód správný.Nezjistili by to na diagnostice?????Kde je zakopanej pes.????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Nebude to díky těm polámanejm drátům u klávesnice? Proč to v Kladně zrovna neodblokovali? :myslim

ahoj radku.Byl jsem tam a jsem pěkně naštvanej stáloto až,až peněz a nic.Přijel jsem domu a zapojil ,ale nic.Kód není aktivní ,když ho zadám tak to pípá jako špatnej.A pak ta kontrolka jenom svítí červená.Když to proměřim tak tam nejde napětí na tu pojistku ani to relé.5ídící jednotku ani nechtěli že tam ten kód není uloženej a že mi nejde podle nich asi nejde na imobilizér napájení z klíčku,ale jde.tak nevim co stim???????:(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vasek1

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Nebude to díky těm polámanejm drátům u klávesnice? Proč to v Kladně zrovna neodblokovali? :myslim

ahoj radku.Byl jsem tam a jsem pěkně naštvanej stáloto až,až peněz a nic.Přijel jsem domu a zapojil ,ale nic.Kód není aktivní ,když ho zadám tak to pípá jako špatnej.A pak ta kontrolka jenom svítí červená.Když to proměřim tak tam nejde napětí na tu pojistku ani to relé.5ídící jednotku ani nechtěli že tam ten kód není uloženej a že mi nejde podle nich asi nejde na imobilizér napájení z klíčku,ale jde.tak nevim co stim???????:(:(:(

Hele to je nějaký divný, z čeho zjišťovali ten kód? Nějak tomu nerozumim, pokud pípá že je špatnej tak je špatnej. Já bych po nich chtěl prachy zpátky, to sem ti mohl taky říct kód já, a zadarmo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Nebude to díky těm polámanejm drátům u klávesnice? Proč to v Kladně zrovna neodblokovali? :myslim

Jestli má rozlámaný kabely ke klávesnici, tak bych začal tím...

No říkal že je opravoval, ale já myslím že to je divný, všude se píše že kód je uložen v EEPROM řídící jednotky:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: vasek1

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Nebude to díky těm polámanejm drátům u klávesnice? Proč to v Kladně zrovna neodblokovali? :myslim

ahoj radku.Byl jsem tam a jsem pěkně naštvanej stáloto až,až peněz a nic.Přijel jsem domu a zapojil ,ale nic.Kód není aktivní ,když ho zadám tak to pípá jako špatnej.A pak ta kontrolka jenom svítí červená.Když to proměřim tak tam nejde napětí na tu pojistku ani to relé.5ídící jednotku ani nechtěli že tam ten kód není uloženej a že mi nejde podle nich asi nejde na imobilizér napájení z klíčku,ale jde.tak nevim co stim???????:(:(:(

Hele to je nějaký divný, z čeho zjišťovali ten kód? Nějak tomu nerozumim, pokud pípá že je špatnej tak je špatnej. Já bych po nich chtěl prachy zpátky, to sem ti mohl taky říct kód já, a zadarmo

ten kód si prej ten imobilizér pamatuje který tam byl zadanej naposledy.Mam zkusit jinou klávesnici ,ale podle mě je to kravina.Protože ten kód by si měla pamatovat ta řídící jednotka.Mám tam přijet a že mi to přehrajou na tom imobilizéru,abych mačkal jiný čísla že to může být ochozený.Ptal se nějakého známého že dělal v Peugeotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Nebude to díky těm polámanejm drátům u klávesnice? Proč to v Kladně zrovna neodblokovali? :myslim

Jestli má rozlámaný kabely ke klávesnici, tak bych začal tím...

ty jsou opravené.A co jsem pájel tak jsem to proměřoval a dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No to je fakt blbost, viděl jsi jak to dělali? Kdyby to bylo ochozený tak by to nehodilo že je špatnej, prostě by byl neuplnej

[upravil dne 2/10/07 Radek Hurvajz]

nevim kde je chyba.Ale mě ta kontrolka pak jenom svítí a nebliká při otočenym klíčku.Jinak bliká normálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vasek1

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No to je fakt blbost, viděl jsi jak to dělali?

neviděl má to asi doma tak nevim jestli mu mam věřit.Ale předemnou tam byl někdo pro stočené tachometry.Pak si kup auto.

Se mi to nějak celý nezdá, normalně bych chtěl asi prachy zpět protože ten kod je nejspíš špatnej, nevim jak to je, vim jen co jsem četl a co se psalo tady na foru, ale i z toho je zřejmý že ten kod je v ŘJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...