Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Palivový filtr 605/405-6


Fusion

Recommended Posts

Potřeboval bych poradit ohledně vyndání palivovýho filtru na 605. Třeba to má jinej model podobně.

Filtr je za nádrží, směrem k zadku auto před rezervou, takovej váleček. Jenom nechápu jak je to tam přichycený. Je to jakoby v takové gumě, mě napadlo jedině tu gumu přeříznout a pak novej tam nějak nabastlit. Nenašel sem žádný šrouby, kterýma by se dalo celý to uchycený oddělat.

Předpokládám, že budu muset obě hadičky svorkou přiškrtit.

Díky za rady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Potřeboval bych poradit ohledně vyndání palivovýho filtru na 605. Třeba to má jinej model podobně.

Filtr je za nádrží, směrem k zadku auto před rezervou, takovej váleček. Jenom nechápu jak je to tam přichycený. Je to jakoby v takové gumě, mě napadlo jedině tu gumu přeříznout a pak novej tam nějak nabastlit. Nenašel sem žádný šrouby, kterýma by se dalo celý to uchycený oddělat.

Předpokládám, že budu muset obě hadičky svorkou přiškrtit.

Díky za rady!

Nevím jak na 605ce, ale tady je návod z manuálu 405, snad to k něčemu bude:papa

post-0-14109596606882_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozor ked to budes vytahovat.mne to drzalo skutocne len nasadene.silou som to stiahol a vsetko mi vystreklo do tvare a oci.to bolo radosti:bojim

len som oci rychlo bezal vyplachovat pod vodu.podotykam ze tlak som tam nepredpokladal pretoze uz som mal nadrz dole a vsetky hadice uvolnene a odtrhnute.v tom filtry proste stale ostava dost benzinu nato aby to urobilo paseku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem to nakonec přešmykl a pak zbastlil :)

Jojo, bylo v něm dobrý 2dcl benzínu, a zvědavost mě nedala a musel sem to vylít do sklinky. To co sem viděl tak sem nechápal, to nebyl benzín ale černej sajrajt a nejzajímavější bylo až si to za hodinu sedlo tak na dně byl soc úplně jak z turka.

Pravda je, že sem to nikdy neměnil a auto mám 5 let/80tkm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...