Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

JBL subwoofer


etienne

Recommended Posts

Daja: Diky moc.

Tomko: Nafotim a poslem, dik za help. Jasne, jazdim a jazdim, teraz mam roztrepanu prednu napravu - tycky stabilizatora, capy atd, tak to davam akurat v pondelok vsetko menit :-) Mapy funguju len niekedy sa citacka CD nejako neznasa s napalovanym CD a hodi mi to ze "WRONG CD" :-) Ale funguju. Stale su inak na webe ak by bolo treba. Btw v2007 neexistuje ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: daja535

JBL subwoofer je i v starší 607 , jsou to ty dva ovály na zadním platě .

taky jsem to hledal a byl jsem ujištěn že je to ono.

zkusím to dnes vyfotit a pošlu to mailem , ale zatím nevím kam .:roker

ako ste nato prisli ze su tam dva subwooferi to by ma zaujimalo.su tam aj obycajne repraky?sobwoofwr sa dava jeden pretoze basy sa siria vsade

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic ok překlep se stane , jen někdy žasnu nad tím co tady lidé píší ( i / y , s / z a tak )

takže , vedle oválých reproduktorů které hrají jen nízké tóny , tedy basových reproduktorů se na zadním platě nenachází již žádné reproduktory .

Středové a výškové reproduktory pro zadní část vozu se nachází v zadních dveřích.

To že lidské ucho nepozná odkud hraje nízká frkvence je snad jasné všem , myslím že dva jsou proto , aby jeden nemusel být příliš velký.

Daja535

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: daja535

nic ok překlep se stane , jen někdy žasnu nad tím co tady lidé píší ( i / y , s / z a tak )

takže , vedle oválých reproduktorů které hrají jen nízké tóny , tedy basových reproduktorů se na zadním platě nenachází již žádné reproduktory .

Středové a výškové reproduktory pro zadní část vozu se nachází v zadních dveřích.

To že lidské ucho nepozná odkud hraje nízká frkvence je snad jasné všem , myslím že dva jsou proto , aby jeden nemusel být příliš velký.

Daja535

tak toto nebudu sobwooferi.to su len klasicke basaky.sobwoofer vydava hlboky basovy ton a je spojeny s nejakym zosilovacom (nie s tym ktory ma radio)

to by bolo brutalne vidno.mozem ti poslat foto ako vyzera sobwoofer napr. v aparature BOSE a kde je ulozeny (original montovany v najvacsej vybave mazdy)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daja: momentalne tusim okolo 126. Ale to su u mna take "standardne opravy" ja som strasny perfekcionista, v mojej A8 som dal vymenit snad vsetko, akonahle som pocul akykolvek aj len jemny hrmot... Na 607 som dal hned menit rozvody, vsetky naplne, vsetky filtre, pneumatiky :D Teraz ta naprava, nasledne chcem este tlmice. Mam rad ked su uplne nove. Tie co mam sice na testoch bez problemov presli ale nove su nove :D

Pani, tak o akom subwooferi hovorime ? 607 teda subwoofer NEMA ? Ma len ovalne jbl repraky a ziadny sub ? Musim tie kable v kufri nafotit, som moc zvedavy odkial su.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo perfekcionista je super ,ale nesmí se to přehánět někdy mám taky pocit , že slyším trávu růst , jak se říká asi si i něco namlouvám .

takže Ti fakt rozumím .

tak A8 a ted 607 to jsi "fajnšmekr" co je lepší se neptám jsem zaujatý peugeoťák tak bych stejně chtěl slyšet , že 607 .

Já mám najeto cca 65 tKm a jsem moc spokojený mám 2,2i 16v jezdím spíš pomalu .

Mám 17 palcová kola 225/50 a příště bych zkusil 225/55 vím nejsou povoleny ,ale zajímalo by mě jestli by to bylo ještě pohodlnější .Je v tom rozdíl asi 1 cm na průměru .

Na 406 jezdím 14 " s 185/70 nejsou to pneu na závody , ale opravdu hodně toho odfiltrují .

daja535

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...