Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

STK a zadní náprava ??


Kik

Recommended Posts

Nijak. Pokud už na pohled nevypadá, že upadne a umře, budou na ní zkoumat jen brzdy - souměrnost provozní, ručku, a vizuálně lanovody, příp. silentbloky.

Takovým tím zkušebním hýbačem, co se s ním zjiš?ují vůle, se hýbe jen s přední nápravou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Oddie: Tak tos mě potěšil, ručka ručkuje, brzdy by měly brzdit, navenek nevypadá ta náprava nijak zvláštně, akorát vydává nepříjemný zvuky, tak jedině, že by ten technik měl na ten zvuk alergii - snad ne, odpoledne tam jedu, dám časem vědět jak jsem dopadl ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme u těch náprav...

Jak mají být u 405 postavený zadní kola?

Někde jsem četl, aby se člověk při koupi ojeté 405 mrkl na kola, ale nebylo z toho poznat, jak mají být správně.

Takže co je správně?

a) kola jsou více méně kolmé k vozovce

b) kola jsou šikmo, tak trošku rozčaplá (při pohledu zezadu jdou k sobě vrchem jako písmeno A)

c) 405 žádná zadní kola nemá... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, při letmém pohledu na možnosti se jeví jako správná odpověď písmeno a), avšak praxe je, jak všeobecně známo, poněkud odlišná od teorie a pro praxi u starších vozů zn. Peugeot platí více odpověď b) :P:D:D

[Editován dne 29/10/03 Kik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...