Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kontrolka ?


JiPr

Recommended Posts

Ahoj, koupil jsem nedávno od unámého P405-ku, a teď po nějaké době mi začala svítit v levém horním roku přístrojovky červená kontrolka. Návod bohužel žádný nemám :mad:

Kontrolka je červená (dvě vlnovky a nad tím obdélníček s šipkou - nebo tak nějak).

Prosím o pomoc. Na co mě to auto upozorňuje? Náplně jsem procházel, a na nic jsem nepřišel ..

J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobra

Co na to říká ten známej ?

Známého jsem se ještě neptal. Nicméně dnes ráno po cestě do práce to ani nebliklo. Možná protože jsem parkoval venku.

Do nálevky na chladící kapalinu já nevidět, protože zboku nemá nic, podle čeho bych poznal kolik té vody tam je. Budu tam asi muset něco strčit....

Tož nevím...

[upravil dne 2.10.2007 JiPr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem to snad vyřešil. Díval jsem se kudy se voda může ztrácet, a vidím že kolem čidla. Navíc tou kapalinou byly zaměděné konektory, tak proto ta kontrolka. Vyměnil jsem těsnění okolo čidla, očistil konektory, a tak to snad bude OK.

Možná s tím bude ale problém po čase znovu, protože umělohmotné packy které to čidlo drží jsou roztáhlé, takže držení je nic-moc. Napadlo že bych okolo toho dal ještě SK pásku, ale zrovna jsem doma žádnou nenašel. Tu tedy až dodatečně.

Má někdo jiný nápad?

Jiri

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...