Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

xplod mate nekdo? potrebuju poradit


Hulbaaa

Recommended Posts

Původně zaslal: Hulbaaa

Zdar lidi, potrebuju poradit v jake kombinaci muzu slatat nejaky ten xplod, protoze se mi zda, ze v nasich obchadech jsou silny subwoofery, ale slaby zesaky, tak nevim, dik

musíš porovnávat hodnoty RMS a ne RMSmax pak to celkem sedí, ale obchodníci dávaj raději RMSmax protože je to větší číslo;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hulbaaa

Zdar lidi, potrebuju poradit v jake kombinaci muzu slatat nejaky ten xplod, protoze se mi zda, ze v nasich obchadech jsou silny subwoofery, ale slaby zesaky, tak nevim, dik

musíš porovnávat hodnoty RMS a ne RMSmax pak to celkem sedí, ale obchodníci dávaj raději RMSmax protože je to větší číslo;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rms je trvaly vykon rms max je spickovy vykon, ale i tak ja mam v kufru 2x200 W RMS, a uprimne, kolik W vydrzi lidske bubinky? kazdopadne do xplode bych nesel. Na tohle je lepsi blaupunkt, us blaster, panasonic, clarion, JBL, a dalsi, ale xplode jsou srackovy. Kazdopadne musim priznat, ze muj znamy dela v tesle a udelal si plato s dvema basakama, dvema vejskama a stredaky, v kufru ma woofer, zesik, kapacitor a vse je made in home, pouzity neznackovy repra a kam ja se na nej seru s repro JBL a wooferem od US Blaster. Uvazuju, ze ty znackovy kramy vykucham, hodim na smetak a poridim to same co on.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

X-plod jako Sony celá - hodně rámusu = málo muziky!

Osobně mám nejradši a také doporučuji Blaupunkt pro jeho trvale téměř čisté proklesní zvuku, i když je pravda, že noname popř. méně známe značky občas hrají skvěle. Hlavně záleží na vkusu. Jenom basům neříkám muzika a je pravda, že u X-plodu, které jsem měl v minulém autí hrály basově snad i výškáče :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud opravdu chceš sony tak mrkni:

http://www.autohifiklub.cz/forum/7/699354-p++sw+%2B+monobloky/0

jinak je pravda že jsou lepší věci, ale rozhodně bych netvrdil že je to US blaster nebo dexon, tu já bych nedoporučil ani náhodou, když neco levnějšího tak Helix blue, carpower, axton, sinus live...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

X-Plod nebrat v žádném případě. Měl jsem tu čest svézt se v tý jejich propagační felině a i při velké hlasitosti to nestálo za moc.. Bohužel kvalita zvuku prakticky nulová. Bouchalo to to je pravda ale to je také celé.. Já osobně mám dobré zkušenosti s Axton, MBQuart, Crunch, Hifonics, Helix...

Co se týče Dexonu a Sinus Live tak ty mne ničím zajímavým také nenadchly, ale na druhou stranu jsou lepší než ty Sony...

Design Sony je pěkný (i když někdy přehnaný) ovšem zvuk opravdu ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych si asi sony už nekoupil, byly to první repra kterými jsem nahradil původní v autě a docela mě sklamaly, koupil jsem je nové a pak jsem byl rád, že jsem je prodal (skončily ve škodě 120, to jim patří). Sehnal jsem si přes inzerát starší focaly a provedení a zvuk jsou diametrálně odlišné.Jěště k těm dB, v autě jsou skutečně důležité, protože každé 3 dB znamenají teoretický nárůst akustického tlaku (výkonu) na dvojnásobek. Laicky řečeno na dosažení stejnýho kraválu ti bude stačit dodat ze zesilovače poloviční výkon, důležité, když máš jen autorádio a repro, tam se pak honí každý watt. Pokud , ale toužíš po sony tak se nenech odradit v případě subwooferu, to zase nebude až tak strašný, záleží i na provedení skříně atd. Každý preferuje jiné značky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...