Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

7. mini sraz Vysočina


7. mini sraz Vysočina  

  1. 1. 7. mini sraz Vysočina


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Ahojky peugeotaci a peugeotacky.. Cas plyne jako voda a pred nami je jiz 7my mini sraz vysocina. Tak se Vas ptam kdo by dorazil a hlavne ktery termin vam vyhovuje vic.;) Po porade s vice cleny PC jsem zvolil tyho terminy, jedna se o stejny vikend jen rozdil SO a NE. ;)

Ad. program: jako jiz tradicne navsteva kavarny (muze byt i soutez o zdolani co nejvetsiho mnozstvi bile cokolady, vyzivatel Pe.Tr :) ) nasledne navsteva neceho masitejsiho v Rebel hospudce + pro neridice moznost kostovani ruznych druhu piv, vetsina zna(me se bohuzel netyka :) )..

a ted jedna sportovni vsuvka, minule padlo par ohlasu na zimni stadion a brusleni, proto se Vas ptam jestli by jste si nechteli do kufru sebou pribalit brusle a nesly se pred kavarnou radne vyzit a prijemne unavit na mistni zimni stadion?? Ja osobne jsem na tom nestal asi 5let takze si myslim ze to bude celkem sranda ale zalezi na vas..:D tak se ukazte..:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dal jsem neděli ,pač nevim ještě která sobota na mě v práci vyjde ,ale pokud to vyjde dorazim i v sobotu a rekord překonám!!!:mrk

ad brusle , pokud je seženu tak si pár cibulek udělám rád , ikdyž asi po 8 letecha s 50ti kilovým batohem navrch:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Špatnej termín, kluci :) Chystám se tím směrem za čtrnáct dní a pak zas nějakej čas ne, takže to vychází zrovna na takový mrtvý období, kdy žádný vejlety na tu stranu republiky neplánuju. Leda by se přihlásilo víc lidí (jeden :D), že bych někoho svezl, pak by byla nějaká motivace, samotnýmu se mi trmácet přes půl republiky nebude chtít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Špatnej termín, kluci :) Chystám se tím směrem za čtrnáct dní a pak zas nějakej čas ne, takže to vychází zrovna na takový mrtvý období, kdy žádný vejlety na tu stranu republiky neplánuju. Leda by se přihlásilo víc lidí (jeden :D), že bych někoho svezl, pak by byla nějaká motivace, samotnýmu se mi trmácet přes půl republiky nebude chtít...

treba by te Pe.Tr vzal sebou pokud pojede.. ;) a neboj, lidi se urcite zlepsej je to tu jen chvili :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Špatnej termín, kluci :) Chystám se tím směrem za čtrnáct dní a pak zas nějakej čas ne, takže to vychází zrovna na takový mrtvý období, kdy žádný vejlety na tu stranu republiky neplánuju. Leda by se přihlásilo víc lidí (jeden :D), že bych někoho svezl, pak by byla nějaká motivace, samotnýmu se mi trmácet přes půl republiky nebude chtít...

se domluvime , a pojedem třeba jen jednou károu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

se domluvime , a pojedem třeba jen jednou károu.

Ne že by mi to na mysl nepřišlo, zdálo by se že to máme k sobě "kousek" - a on by to kousek byl, nevést cesta napříč přes Prahu :D Kdyžtak to proberem na Korábu ;)

Je to ještě daleko, takže hlasování se zdržuju a pak se uvidí podle konkrétní situace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

ok , neni problem nechat jednu káru na dvoře firmy od tchána v Kunraticích , což je defacto kousek od D1, proberem to na Korábu. SZ jsi četl ?

Kunratice malá ves, lízal ... ehm, ale to už sme jinde :D :D

Četl, četl, čtu fórum, odepisuju na maily, kecám na ICQ a ještě do toho se živejma lidma kolem, nějak ten mutltitasking moc nezvládám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Aluškou hlasujeme pro sobotu a brusle nebudou taky problém (Aluška je má v kufru celej rok. Co kdyby. Ale pšt nic jsem neřekl. :D ). Občas se vyblbnout neuškodí. :super

P.S. Stejně tam jedeme kvůli tý výborný bílý čokoládě. :aut

[upravil dne 1/10/07 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

tady to jede :)

muj diar se zatim tvari privetive, den je mi zatim uplne ukradenej :) takze se prizpusobim, soude dle ohlasu, uz asi ani nebudu muset vlakem :)

a jsem samozrejme pro brusle :)

jak jinak ze :D jsem rad ze se do tveho diare vejdem, brusle snad taky dopadnou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás, já nemůžu ještě účast potvrdit na 100%, protože fakt nevím, co bude zítra, natož za měsíc:( Ale samozřejmě, budu se snažit, bruslení se mě moc líbí a čokoláda vlastně taky (po vyhrané soutěži o 6000 člena:D). Každopádně, dám vědět, protože mám teď ještě spoustu zařizování s novým domem, ale pokud do toho nic nevleze, tak se na Vás moc těším:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bursle brrrrrr :roll na tom jsem nestal od patnacti, a zlomit si nohu muzu i jednoduseji :)

ale rad se na vas podivam a treba i nejakou fotku udelam ;)

hodila by se mi vic nedele, v sobotu budu asi na malte, ale uvidime jak to dopadne, jeste je to daleko. treba se nakonec taky svezu jen na otocku s nejakym prazakem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...