Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Co si myslíte o alarmu CAN BUS ?


RychJ-1

Recommended Posts

Při řešení co vrazit do auta,aby si ho zase někdo nepůjčil jsem narazil na tento alarm Tím, že je integrován v autě do originálního ovládání na dálku a komunikuje přímo na sběrnici si myslím, že by mohl být docela dobrý,ale nevím o nikom, kdo by ho už měl..

Tak pokud se najde dobrá duše a písne zkušenosti s ním, budu rád. Ale i ten co zkušenosti s ním nemá, může napst co s o tom myslí...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: RychJ-1

Při řešení co vrazit do auta,aby si ho zase někdo nepůjčil jsem narazil na tento alarm Tím, že je integrován v autě do originálního ovládání na dálku a komunikuje přímo na sběrnici si myslím, že by mohl být docela dobrý,ale nevím o nikom, kdo by ho už měl..

Tak pokud se najde dobrá duše a písne zkušenosti s ním, budu rád. Ale i ten co zkušenosti s ním nemá, může napst co s o tom myslí...:D

tak za ty prachy bych šel do origo alarmu , ten ti taky šoupnou do dalky co máš v klíčku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A na kolik vyjde a jak moc je "dobrý" origo alarm ? A nejde mi ani tak o to, že nebudeš mít další přívěšek na klíči,spíš o bezpečí auta... Jinak přemyšlím o Magicar 8000 + vyleptání VIN na okna (komplet to vyjde na 7500)

Víš co, o dvě auta už jsem přišel a jedno vykradený, tak se snažím nějak to zabezpečit...:(

[upravil dne 1/10/07 RychJ-1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: RychJ-1

A na kolik vyjde a jak moc je "dobrý" origo alarm ?

Víš co, o dvě auta už jsem přišel a jedno vykradený, tak se snažím nějak to zabezpečit...:(

hele nebo magicar ma ted nejakou novinku a v akci , je to sice extra dalka-pager ale klasa , i s montáži 7 litru , mrkni na www.levnealarmy.cz , a je to dvoucestný alarm.

jinak ten peu alarm , vlastni zkušenost nemam a je jich několik typu , mrkni do service boxu tam to je v přislušenstvi , nebo se stav v autorizaku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: RychJ-1

A na kolik vyjde a jak moc je "dobrý" origo alarm ? A nejde mi ani tak o to, že nebudeš mít další přívěšek na klíči,spíš o bezpečí auta... Jinak přemyšlím o Magicar 8000 + vyleptání VIN na okna (komplet to vyjde na 7500)

Víš co, o dvě auta už jsem přišel a jedno vykradený, tak se snažím nějak to zabezpečit...:(

[upravil dne 1/10/07 RychJ-1]

hej , tys upravoval:D

jj magicar , vyleptani vin to schvaluji , a folie je taky good ochrana proti vykradeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...