Jump to content

Další sraz?


 Share

Recommended Posts

NO jestli všechno klapne tak by mohl být 2. sraz na konci září nebo hned první týden v říjnu, ale to je ještě hodně domlouvání a zjiš?ování, takže nechci teď předbíhat. Jak bude něco domluveného s předstihem se o tom všichni dovíte ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Cabrio

Ten hotel a to letiště jsou dva bezvadný nápady ale musí vyjít počasí.To víte mi s cabrio jsme na tom oněco huř v zimě.Napadlo co se sejít v Brně na okruhu v řijnu tu bývá tuning sraz tak abychom dali těm skopčákům o sobě taky vědět a? nejsou zas tak namyšlený. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Cabrio

JR:Tím okruhem jsem nemyslel sraz pežoutů ale tuning sraz který tu bývá na jaře a na podzim a že bych byl rád kdyby se nas tam pár sešlo s pežoutama vedle sebe.Když mužou VW proč ne pežouti.A? dame o sobě vědět.A na sraz našich miláčků z Francie se už moc těším tak a? je co nejdřív taková suprová parta lidí co byla tam se všude nesejde.

Link to comment
Share on other sites

Guest Urbanek Tomas

To Cabrio: o to , ze se nesejde takova super parta lidi jako na srazu, tak to se vubec nebojim, protoze my uz se prece zname a myslim, ze Peugeotky nemaji zadni spatni lidi (teda az na cestny vyjimky potvrzujici pravidlo, viz. dedek na namesti s 309) :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Cabrio

mašinka:s tím dědou na náměstí máš recht ten ani nevěděl co má za značku auta.S tou pomocí se taky přidávam a zkusím tady u nás objet zastuopení Peugeot ale asi budou chtít něco aby věřili nenapadá tě nic.Na sraz se ja i Sylva těšíme tak zdar pežotům a cabrium zvláš? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Cabrio

Pokud výjde počasí a to letiště mám kámoše který jezdí streetfighter a je v tom fakt hodně dobrej tak pokud chcete mohl bych dohodnout exibiční vystopupení.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...