Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Renault Laguna II Grandtour dCI


kveton

Recommended Posts

Původně zaslal: kveton

Francouze mám rád, mám dva a jsem s nimi naprosto spokojenej!

Ovšem na Renaulty jsem neslyšel žádnou chválu, ale zase si říkám, že když jich jezdí tolik, tak zas tak špatný asi taky nebudou! :myslim

jak se říká... PÍ.. na autě, PÍ.. v autě :D (joke)

renault ani náhodou... to už raději citroen... a navíc laguny se spolehlivostí na tom nejsou nijak dobře... problémy s klimou atd atd...

Já bych do toho nešel :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem na Renaulty neslysel zadnou chvalu a co vim, tak jich jezdi hodne protoze porizovaci cena je relativne nizka a dohaneji to ND ktere neuvolnuji pro jine vyrobce -> repliky, tudiz si na nich zpetne namasti kapsu.

BTW v rodine mame Kangoo 1.9 D, zadny honeni, je to babicky a po 70 000 km uz odesel vstrik a to nemluvim o neustalych vymenach cepu, stab. tycek atd... Takze muj nazor - NEBRAT :bojim

[upravil dne 1/10/07 MatrixChose]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega z práce má renaulta 1.9 dci, asi dva roky starý, najeto něco přes dvacet tisíc a už na tom měnil silentblok na nápravě a museli měnit celou přístrojovu desku (budíky). Vše řešeno bez problému v záruce, ale co pak až záruka nebude....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...