Jump to content
Sign in to follow this  
kveton

Renault Laguna II Grandtour dCI

Recommended Posts

Původně zaslal: kveton

Ahojte,

zvažuju koupi Renault Laguna II Grandtour 2.2dCI. Máte s tímto vozidle nejaké zkušenosti?

Jen mě prosím neukamenujte :D

Zkušenosti nemám, jen jsem po něm ve svý době šíleně toužil, takže schvaluju.:super

Svezení krásný, výbava slušná, cena dobrá, jen nevím jak je na tom po kvalitní stránce :roll

No, je to francouzský auto a navíc ještě Renault.:nevim

Francouze mám rád, mám dva a jsem s nimi naprosto spokojenej!

Ovšem na Renaulty jsem neslyšel žádnou chválu, ale zase si říkám, že když jich jezdí tolik, tak zas tak špatný asi taky nebudou! :myslim

Francouze mám rád, mám dva a jsem s nimi naprosto spokojenej!

Ovšem na Renaulty jsem neslyšel žádnou chválu, ale zase si říkám, že když jich jezdí tolik, tak zas tak špatný asi taky nebudou! :myslim

jak se říká... PÍ.. na autě, PÍ.. v autě :D (joke)

renault ani náhodou... to už raději citroen... a navíc laguny se spolehlivostí na tom nejsou nijak dobře... problémy s klimou atd atd...

Já bych do toho nešel :bojim

Taky jsem na Renaulty neslysel zadnou chvalu a co vim, tak jich jezdi hodne protoze porizovaci cena je relativne nizka a dohaneji to ND ktere neuvolnuji pro jine vyrobce -> repliky, tudiz si na nich zpetne namasti kapsu.

BTW v rodine mame Kangoo 1.9 D, zadny honeni, je to babicky a po 70 000 km uz odesel vstrik a to nemluvim o neustalych vymenach cepu, stab. tycek atd... Takze muj nazor - NEBRAT :bojim

[upravil dne 1/10/07 MatrixChose]

Kolega z práce má renaulta 1.9 dci, asi dva roky starý, najeto něco přes dvacet tisíc a už na tom měnil silentblok na nápravě a museli měnit celou přístrojovu desku (budíky). Vše řešeno bez problému v záruce, ale co pak až záruka nebude....