Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rucna brzda


Sheehy

Recommended Posts

Caute,

Par dni dozadu mi zacala blbnut rucna brzda.

Zatiahol som ju na miernom kopci na krizovatke - drzala v pohode. Ked som ju uvolnil, tak sice sla dole, ale ten cuplik, ktory treba stlacit, aby sla dole zostal zatlaceny. Takze teraz sice funguje, ale v hornej polohe sa "nezasekne", tak ako sa patri. Nastastie z toho mierneho kopca auto islo dole samo - kolesa to neblokuje.

Este doplnim, ze par hodin pred tym som mal malu buracku a odniesol si to komplet lavy bok - male prevalenie a velke skrabance. :bojim Ale fakt si nemyslim, ze by to mohlo suvisiet ...

Netusi niekdo kde sa stala chyba ? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to stávalo že mu ta pojistka na rukojeti ruční brzdy nešla povolit. Nakonec jsem zjistil, že je posunutá samotná rukojeť. Tak jsem ji celou sundal a znovu zandal a ještě jsem omotal vlastní ruční brzdu kouskem hadru, aby se mi neposouvala. Už je to delší dobu a ani se mi nehnula.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

Rozebrat, vyčistit, promazat lanovody.

Mílo, on myslí to aretační tlačítko na vlastní páce, co je v rukojeti. Opravit, jak navrhuje OK406, nebo rozebrat a podívat se na tu tlačnou pružinku, která táhlo s ozubem tlačí do záběru kulisy. Buď namazat, nebo naopak zkontrolovat, jestli tam vazelíny není moc, ta zatuhla a lepí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...