Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

relé vyhřívání zadního skla


RichVa

Recommended Posts

Ahoj,

na mé 306D Break z roku 2000 netopí vyhřívání zadního skla Myslím, že netopí od jara, kdy jsem ji koupil, ale až teď nastal čas se tím víc zabývat (blíží se mlhavé dny a asi se i použije ;) )

Měřením jsem zjistil, že nejdou volty na konektroy vyhřívání na skle.

Po sepnutí spínače na středové konzoli se spínač lehce prosvítí, ale není slyšet charakteristické sepnutí relé.

Prošel jsem všechny pojistky (jsou v pořádku), nicméně v pojistkové skříni je několik relátek, z toho jedna pozice neobsazená (druhá zleva)

Nemáte někdo popis umístění relátek?

Myslel jsem, že v knize "Jak na to - Peugeot 306" to najdu, ale bohužel je tam jen elektrické schéma, popis pojistek, ale např. foto nebo alespoň obrázek umístění relátek není.

PS: Auto má jinak slušnou elektro-výbavu - přední skla v elektrice, dešťový senzor, klimu.

[upravil dne 30.9.07 RichVa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: RichVa

zjistil, že nejdou volty na konektory vyhřívání na skle.

Po sepnutí spínače na středové konzoli se spínač lehce prosvítí, ale není slyšet charakteristické sepnutí relé.

[upravil dne 30.9.07 RichVa]

Dnes ráno jsem tesoval a:

1. nějaké relátko je slyšet

2. hřeje pouze levé zrcátko, pravé ani zadní sklo ne :(

3. zda jdou volty do pravého zrcátka jsem ještě nezkoušel .. ale když jsem v létě spravoval naklápění (byl tam vypadlý takový malý čulibrk), tak jsem tam dráty viděl ... je to tedy snad origo zrcadlo s topením

[upravil dne 1.10.07 RichVa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ja mám tiež taký problem ale nespozoroval som žeby mi neohrievalo zrkadlá ale zadne sklo nejde hmm cvakať relé cvaká ale ked som ho mal naposledy zapnuté tak som zacítil podivný zapach najprv som tomu nevenoval žiadnu pozornosť ale zistil som že od vtedy mi to nejde ohriať zadné sklo. pomoooooooooc

p 306 sedan symbio

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: miukoslav306

Ja mám tiež taký problem ale nespozoroval som žeby mi neohrievalo zrkadlá ale zadne sklo nejde hmm cvakať relé cvaká ale ked som ho mal naposledy zapnuté tak som zacítil podivný zapach najprv som tomu nevenoval žiadnu pozornosť ale zistil som že od vtedy mi to nejde ohriať zadné sklo. pomoooooooooc

p 306 sedan symbio

post-0-14109597227452_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...