Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Má cenu kupovat Iridiové svíčky?


@re

Recommended Posts

Zdravím, v jiném topicu řeším, že musím koupit nové svíčky... Byly mi doporučeny obyčejné NGK typ BKR6EZ (155kč kus).

Má cenu koupit kvalitnější iridiové svíčky? NGK BKR6EIX (560kč kus) popř. DENSO Iridium IK20...

Vyplatí se do těchto svíček investovat, když mám třílitr?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Zdravím, v jiném topicu řeším, že musím koupit nové svíčky... Byly mi doporučeny obyčejné NGK typ BKR6EZ (155kč kus).

Má cenu koupit kvalitnější iridiové svíčky? NGK BKR6EIX (560kč kus) popř. DENSO Iridium IK20...

Vyplatí se do těchto svíček investovat, když mám třílitr?

Díky

jde o to jestli budou pro tvuj typ motoru , pro nějaky motory jsou super jine typy se stim perou. vim že mají výměnny interval okolo 110000km ale taky vim že za studena nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

tak iridiove by mali byt kvalitou niekde inde ako bezne ale neviem ten rozdiel v cene.co stoja iridiove na coupe?

ps. ty by si chcel lietat co?:D

viz výše... 560kč na autobenexu... obyč 155kč kus.

Na nový 3.0 motor jsou ale jiné typy svíček!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

neviem, ako sa to prejavi na 3-litrovom motore, ale na 1,4 sa to prejavuje kultivovanejsim volnobehom a rychlejsou akceleraciou motora pri pridani plynu, nejake udaje od vyrobcov su take, ze zrychlenie z 50 na 150km/h je rozdiel 0,7sekundy v prospech iridia oproti obycajnej sviecke a je pravda, ze to naozaj citit. Mam teraz NGK Iridium, predtym som mal Denso Iridium (ale so zlou tepelnou hodnotou). Mam este upraveny sportovy vyfuk (priepustnejsi katalyzator, sirsia rura a sportova koncovka), sportovu bavlnenu vlozku do sania a ciptuning a prazdne auto (teda so mnou) zrychluje z 0 na 100km/h do 10sec, a to som meral davnejsie na zimnych gumach a pritom som drzal v ruke fotak a natacal som video:D Samozrejme na rovinke a na prazdnej sirokej ceste.

Treba vsak dat pozor na tepelnu hodnotu sviecky, inak mozes mat problemy za studeneho pocasia - budu sa zanasat karbonom.

Původně zaslal: @re

Zdravím, v jiném topicu řeším, že musím koupit nové svíčky... Byly mi doporučeny obyčejné NGK typ BKR6EZ (155kč kus).

Má cenu koupit kvalitnější iridiové svíčky? NGK BKR6EIX (560kč kus) popř. DENSO Iridium IK20...

Vyplatí se do těchto svíček investovat, když mám třílitr?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych neexperimentoval.....dej tam fakt ty co tam patří,nebo co tam byli a fungovaly,v tvém případě je složitější vyměnit druhou řadu svíček,tak radši proto,jestli jse ti to chce nechávat 2x rozebírat,tak klidně......já taky kdysi experimentoval např.s bezkontaktníma(byli na můj motor) a stejně to dobře nejelo a nakonec tam skončili ty co tam byli ale nové....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...