Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

predni sklo ...co s tim?


xxxjesterka

Recommended Posts

Opet ahoj vsem ;)

vedel by tu nekdo PROSIM , co udelat s timhle?:

Pri jizde za deste mi sterace stiraji okno tim stylem, ze na prave u spolujezdce je vse krasne ciré a ciste, na strane u ridice se delaji jakesi smouhy jako by byl na okne jakysi "film" pres ktery vidim fakt rozmazane..vymenila jsem samozrejme sterace ale ani to mi nepomhl..da se to necim umyt? (kdyz klasika jako ubrousky, clin, apod..na okna nezabira?? Necce se mi kupovat nove sklo :bojim:bojim

PREDEM DEKUJU;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: xxxjesterka

jj, pocitas spravne :super

jenze tohle uz jsem take zkousela,,,, mam spis dojem ze je tam neco na tom okne , nez ze by to byla vada steracu , nebo jejich tlaku na okno.. zkusim prihnout o chlup vis,,,treba se to podda:)

z vlastní zkušenosti můžu doporučit tekuté stěrače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: xxxjesterka

Tekute sterace?? priznam se, ze tohle je pro me novy vynalez :mad: ma to nejake konkretni jmeno?? pokud by mi to melo pomoct alespon z pulky,,, budu nejspokojenejsi ;)

no určitě bych sklo prvně odmastil něčim kvalitnim , aceton apod. apak nanesl ty tekute sterače , jde to koupit kdekoliv kde prodavaji autodoplnky i na benzině , lahvička stoji cca 170 ,- naneseš vrstvu na sklo a jakekoliv nečistoty lehce stěračem setřeš , a za jizdy to krasně odvadi vodu aniž bys použila stěrače,teda když prší. akorad te me napadá že asi tvuj problem to nevyřeši když už tu špinu-mastnotu na skle máš. ja to nedavno řešil čističem na brzdy ve spreji a to je good aceton resp. odmaštovač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tohle..viz odkaz nahore jsem nasla ;)

ale taky jsem se docetla, ze tekute sterace jdou spatne umyt(predpokladam ze to na okno nanese nejakou vrstvu vosku nebo cehosi co odpuzuje vodu) rekla bych ze predchozi majitel meho Bubáka tohle asi pouzival, a tohle je nasledek :myslim

zkusim nejaky aceton..Dekuju vsem za pripominky .. Urcite se brzy zase pripomenu s nejakym maličkým problemkem :mad:

Jeste jednou dík všem ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: xxxjesterka

presne tohle..viz odkaz nahore jsem nasla ;)

ale taky jsem se docetla, ze tekute sterace jdou spatne umyt(predpokladam ze to na okno nanese nejakou vrstvu vosku nebo cehosi co odpuzuje vodu) rekla bych ze predchozi majitel meho Bubáka tohle asi pouzival, a tohle je nasledek :myslim

zkusim nejaky aceton..Dekuju vsem za pripominky .. Urcite se brzy zase pripomenu s nejakym maličkým problemkem :mad:

Jeste jednou dík všem ..

:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: xxxjesterka

presne tohle..viz odkaz nahore jsem nasla ;)

ale taky jsem se docetla, ze tekute sterace jdou spatne umyt(predpokladam ze to na okno nanese nejakou vrstvu vosku nebo cehosi co odpuzuje vodu) rekla bych ze predchozi majitel meho Bubáka tohle asi pouzival, a tohle je nasledek :myslim

zkusim nejaky aceton..Dekuju vsem za pripominky .. Urcite se brzy zase pripomenu s nejakym maličkým problemkem :mad:

Jeste jednou dík všem ..

hele..nebrat...je to sice super v pripade ze by nefungovlai sterace...muze se stat, doporucuju vozit sebou, ale....

ja to dal a problem je, ze to sice funguje krasne a voda steka nadherne, jenze jak zacnes pouzivat sterace, tak nechavaji za sebou takovou mlhu...asi neumi proste poradne prilnout ke sklu aby sebraly vsecku vodu, nechavaji za sebou v cele siri sterace jakoby zamlzene sklo. A trva to hodne dlouho nez to odezni...ja jsem s tim jezdil jak byly ty povodne/velke deste a dost me to sralo, navic me to pri stirani vydavalo divne skripani. Trvalo to tak mesic nez ten efekt tekutych steracu pominul.

BTW: sterace mam fungl nove cca mesic a pul, takze nedovedu si predstavit co za bordel to musi nechavat se staryma steracema :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já myl okno a stěrače všim možnym, nic nepomohlo, Benzin, Aceton, Perchlor, různý pěny a sragory, až jsem si dal do radia inzerát kdo to umí odstranit, byl to snad nějakej silikon na skle nebo co, ozvala se firma co se zabyvala vyměnou autoskel a umyli mě okno takovou ružovou vodou, ihned bylo poznat že je to pryč, když jsem se ptal co za to tak mi řekli že stačí když si u nich něco koupím, volba padla na tu ružovou zazračnou vodu na skla, bylo to SPLIT od firmy MA-FRA, používám to dodnes a je to naprosto super, cena cca 100kč za balení s rozprašovačem;) - http://www.gratia.cz/autokosmetika/hobby/pripravky-pro-peci-o-interier/split

[upravil dne 30/9/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: xxxjesterka

...

rekla bych ze predchozi majitel meho Bubáka

...

..

Cože?

______

No asi takhle - vem ředidlo, namoč si v něm prst obalený hadrem a začni to postupně šudlat. Celý okno postupně, pak to umej normální vodičkou a vylešti novinama...

Pár dní ti bude prst vonět ředidlem...

Hlavně tím ředidlem neber moc gumy okolo okna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...