Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kupujete software?


Péťa

Recommended Posts

soft od MS mam zdarma ze skoly (pouzivam jen XP + .NET, kdyz bylo treba)... doufejme, ze nikdy neprijde doba, kdy bych od nich musel cokoliv koupit - pokud pomineme treba Age of Empires... :D

Office je otresny, jedu na OpenOfficech uz nekolik let, Frontpage apod nechci ani komentovat... :P

jsem zastance otevrenych formatu (nekdy az moc...), osobne jsem velice zvedavy, jak to bude vypadat na linuxove scene behem nekolika pristich let...

Uz ted je linux na urovni dnesnich Vist, v nekterych vecech ji predci, pro me minimalne v cene, atd... ale to by bylo na dlouhy flame :aut:D:D:D :super

Edit: jinak mam dva OS: XP + Ubuntu z cehoz Ubuntu me dostava cim dal tim vice... :mad:

[upravil dne 29/9/2007 Pata]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při té příležitosti upozorním na "Microsoft Office 2007 pro studenty a domácnosti" za cenu 1690Kč vč. DPH.

Nabídka není určena pouze pro studenty, nýbrž i pro domácnosti (licence platí až pro 3 PC v rámci jedné domácnosti), jediným omezením je: "Tento software nesmíte používat pro komerční účely (pro podnikání)."

Více:

http://www.microsoft.com/cze/office/suites/home/studenth.mspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nastesti nemusim zadny soft kupovat, ono taky kdyz si clovek precte tu jejich EULA (smlouva s koncovym uzivatelem) tak je mu jen spatne. Nesmis nic a plat:grr ee, at se deti Billoviny nauci ve skole a ja je doma naucim open source, alespon budou mit rozhled v obojim svete a lepsi startovaci podminky do budoucna;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Při té příležitosti upozorním na "Microsoft Office 2007 pro studenty a domácnosti" za cenu 1690Kč vč. DPH.

Ale pozor, jedná se prý o časově omezenou akci (ale konec akce jsem se od nikoho ještě nedozvěděl :D ). V této verzi mi chybí Outlook.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Kurt

Při té příležitosti upozorním na "Microsoft Office 2007 pro studenty a domácnosti" za cenu 1690Kč vč. DPH.

Ale pozor, jedná se prý o časově omezenou akci (ale konec akce jsem se od nikoho ještě nedozvěděl :D ). V této verzi mi chybí Outlook.

To víš, že to nějakej konec mít bude. ;)

Náš distributor uvádí: "V období od 1. 10. 2007 do 28. 2. 2008 snižujeme o 50% cenu sady Microsoft Office 2007 pro studenty a domácnosti ".

Outlook to nemá, ale to stejně mnoho lidí domů nepotřebuje. Pokud potřebuje a má studenta, sáhne po Office 2007 Standard studentské licenci (cca o 700Kč dražší): http://www.licenceprostudenty.cz/Office/Office-2007-All-Lng-MVL-CD.aspx

Na téhle nabídce je spíše pěkně vidět, že je to odpověď na zdarma dostupný balík OpenOffice (jenž také nic takového jako Outlook neobsahuje).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...