Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Přemejšlim o novym kočáru,poradte.


p406b

Recommended Posts

Tak to Ti nezávidím - já tohle řešil loni a nakonec zvítězil noname kočárek koupený na Slovensku za 7000 SK. Hlavně dbej na dobré odpérování kočárku a taky na velikost korbičky (do spousty "kočárků" by měl Pavlík problém vejít se bezprostředně po narození - vážil 4,50 a měřil 53 cm)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle má moje kolegyně. Vypadá dobře, ale přijde mi dost malá korba (ta vana, kam se dává dítě) Samotný dítě ok, ale v zimě, až bude v zavinovačce a dalších vrstvách se tam může obtížně vejít. Ovšem, pokud ho budeš potřebovat až v únoru, tak nebudeš mít problém.

Jináč my máme tenhle: http://www.petto.cz/shop/?s=produkt&sekce=4&id=1453 a dobrý. Je to taky nějaká x-kombinace a korba se nechá vyndat a nést jako taška. Přehazovací rukojeť. Sporťák s polohováním opěrky zad (až do lehu). S kočárem jsme spokojeni až na dvě drobnosti: skoro vůbec nepéruje (nedá se s ním houpat - ocenil bych pružiny se štelovatelnou tuhostí, ale to asi nemá žádný kočár). A druhá věc: kola se v uložení docela vachlají. Nikde nedrhnou ani po roce ježdění, ale prostě se viklaj.

Jinak i když je možnost přestavby na sporťák, stejně jsme na léto koupili i klasický golfky (s velkými koly)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Tenhle má moje kolegyně. Vypadá dobře, ale přijde mi dost malá korba (ta vana, kam se dává dítě) Samotný dítě ok, ale v zimě, až bude v zavinovačce a dalších vrstvách se tam může obtížně vejít.

A to je to, o čem jsem mluvil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p406b

-to s tim polskem nevim, tam je na netu stejne drahej jak u nas

Ja nevim, kolik by tam stal zrovna tenhle kocar. Ale aby se to vyplatilo, musel by byt hoooodne vyrazne levnejsi. A to kvuli reseni pripadnych problemu (reklamaci). Ono pak byt chvili bez kocaru je blby. Ja osobne doporucuji koupit kocar v kamennem obchode, co nejbliz bydlisti.

Ale v tom velkoobchode se opravdu vyplati nakupovat ruzne oblecky na batolata a ruzne doplnky (prave ten Avent, ruzne chuvicky,...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My máme s Pavlíkem problém už teď - ve fusaku mu nezapnu pásy (tzn. že když sedí, mám strach, že vyklouzne) a když leží, tak z kočáru nohy přečnívají o cca 5 cm (a aby stále seděl na to je ještě malý - má dnes 9 měsíců). A to jsme vybírali záměrně co největší kočárek, tušili jsme, že Ty moderní malé nejsou pro nás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

my mame tenhle , v Praze se da sehnat za 5000,- nový , slouži nam od 0 roku až do finale , tedy kdy už kočar netřeba , ato mame jo cvaliky doma, jinak po narozeni mel samozřejmě navic v kočaru přenosnou tašku .

jo ten odkaz:D

http://www.baby-eshop.cz/baby-dreams-baby-design/kocarek-baby-dreams-sprint

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Medved- ten sportak ma polohovatelny zada i nohy, takze vetsi se muze dat uz tam.

ta korba se bere za vrch boudy jednou rukou,je to drzadlo,tak se to pekne nese. jak ta vkladaci taska, ale je to pevny.

to Petr - to ma mali kola,ja mam na pežotu 16" to by mi neladilo.:D kdyz jsem slysel,ze koupime sportak a jeste kombinaci,tak jsem zacal hledat 307cc.:D:D:D neproslo to,nevim proc:bojim:(:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p406b

to Medved- ten sportak ma polohovatelny zada i nohy, takze vetsi se muze dat uz tam.

ta korba se bere za vrch boudy jednou rukou,je to drzadlo,tak se to pekne nese. jak ta vkladaci taska, ale je to pevny.

to Petr - to ma mali kola,ja mam na pežotu 16" to by mi neladilo.:D kdyz jsem slysel,ze koupime sportak a jeste kombinaci,tak jsem zacal hledat 307cc.:D:D:D neproslo to,nevim proc:bojim:(:myslim

ale je silene lehoučkej což manželka oceni a ty kola jsou normal , žadne golfové .

jo a německy styl tuningu ad kola je čim menší tím lepší:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale je silene lehoučkej což manželka oceni a ty kola jsou normal , žadne golfové .

jo a německy styl tuningu ad kola je čim menší tím lepší:D

Hmotnost je důležitá hlavně při přenášení/nakládání. Při jízdě kilo sem, kilo tam, bych neřešil.

Jo a ne každý golfáč má malá kola. My máme tento "offroad": ODKAZ v barvě žluté. Samozřejmě je to zase na úkor skladnosti, resp. velikosti při složení. Velká kola logicky zabírají víc prostoru než 8cm kolečka. Ale jinak při jízdě mimo asfaltky je to super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já po předchozích zkušenostech doporučuju přesvědčit svá ega, že mimino musí mít nový kočárek a koupit starší, dostane se za 1/3 ceny. Proč to píšu - mám nyní dvě děti a na každé jsme kupovali nový kočárek a pokaždé se stal po 2 letech prakticky neprodejný - ten druhý byl Quinny za 17 tis.Kč a prodali jsme ho nakonec znýmým (v bazaru ho nechtěli, že mají přeplněno) za 1500 Kč (!) a byl prakticky netknutý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

Já po předchozích zkušenostech doporučuju přesvědčit svá ega, že mimino musí mít nový kočárek a koupit starší, dostane se za 1/3 ceny. Proč to píšu - mám nyní dvě děti a na každé jsme kupovali nový kočárek a pokaždé se stal po 2 letech prakticky neprodejný - ten druhý byl Quinny za 17 tis.Kč a prodali jsme ho nakonec znýmým (v bazaru ho nechtěli, že mají přeplněno) za 1500 Kč (!) a byl prakticky netknutý.

nechtěls napsat že nemusí mit nový kočárek?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...