Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak otestovat poloosy?


jikoloj

Recommended Posts

Jak máš velkou důvěru k zmiňovanýmu servisu? No asi bych to odvezl zpět,ať to vyřeší.Jsou přeci servis. Osobně bych se do toho podíval sám,ale stálo-li to peníze nechal bych je to opravit. Rozhodně se ještě raději ujisti,že to není siletblok motoru. Poznáš to zkouškou při zatažené ručce se snažit jako by kvaltem zatížit motor.Jakoby se rozjíždět tam a zpět.Pomocník mrkne na motor jak moc se mele ve vymezeném prostoru. Těžké takhle posoudit. Je to nutné vydět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jikoloj

uloženíje taky nové :) tim jsem myslel že odbouram praskání a stejne to praská v zatáčkách na nerovnostech (diry retardery)

Dneska jsem dělal kamošovu 206 uložení tlumiče.Cca pred 14dny mu to dělaly v Peu.. Přeskakovala mu pružina ,na vrchním uložení se to ani nehlo v Peu. mu řekly v pátek, že si to sedne.slušně to cvakalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kasitaxi

Ahoj. Trochu vás tady sleduju :rollPřipadá mi zbytečný měnit celou poloosu,pokud není ohnutá. Měl sem stejný problém a byla to vůle v kinetickým kloubu. Na parkovišti to taky slyšet nebylo. Až po rozebrání byla vůle cítit a to jen trochu. Co tada tačít tímto? :)

Vzhledem k tomu, že u 205 non-GTI je poloosa v jednom kuse s homokinetickým kloubem, tak to vskutku zbytečné není, naopak mu vůbec nic jiného nezbyde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pegoo

Původně zaslal: jikoloj

uloženíje taky nové :) tim jsem myslel že odbouram praskání a stejne to praská v zatáčkách na nerovnostech (diry retardery)

Dneska jsem dělal kamošovu 206 uložení tlumiče.Cca pred 14dny mu to dělaly v Peu.. Přeskakovala mu pružina ,na vrchním uložení se to ani nehlo v Peu. mu řekly v pátek, že si to sedne.slušně to cvakalo

A mohlo byto dělat ikdyž jsou nové tlumiče a domečky, ale staré péra??
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...