Jump to content
Sign in to follow this  
M.a.R.i

Je tohle možné ?

Recommended Posts

Dnes sem byl svědkem opravdu kuriozní nehody ve Strakonicích. Řidič šedivé laguny vycouvávat v ulici,kde se na šířku vyhnou 2 avie, podotýkám,že nikde nebyla žádná překážka,kromě u jedné strany zaparkovaných aut. A navíc z auta vystoupil spolujezdec,který ho navigoval. Cca po 5m couvání zavadil zrcátkem o zrcátko šéfovo zaparkované Octavie, tak znovu popojel a začal znovu couvat, pořád přidával na rychlosti až nacouval do červené Škodovky, náraz byl celkem velký, odnesl to zmuchlaný nárazník Škodovky a levý zadní blatník, po nárazu zařadil jedničku, popojel a začal zase couvat,to už se blížil k černému BMW7 a předním levým rohem auta mu jedny dveře odřel a promáčkl a na druhé mu odřel a strhnul ochranou lištu a couval dál, v tom přiběhl majitel BMW a řidiče zastavil, nějak se domluvili ( Oba dva byli tzv. "světský", prostě lidi od kolotočů, ruka ruku myje) a poté zaparkoval, ale to už se řízení musel ujmout někdo jiný. Když sem řidiče viděl,tak mi přišel,že neumí ani do pěti počítat. Ale ostatní stánkaři tvrdili,že popíjel,tak nevím co je na tom pravdy. Bylo mi líto majitele Škodovky,tak sem ho našel a viníka nehody napráskal, tak doufám,že se dožiju konce poutě :myslim.

[upravil dne 28.9.2007 M.a.R.i]

post-0-1410959659291_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já bych měl v hlavě lepší a mnohem účinnější tresty, ale bohužel bych to za jejich praktikování asi pěkně ods*al já (přivázat za šuilna na větev a pořádně rozhoupat mi přijde ještě poměrně mírumilovné řešení)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslím , že tyhle fotky bohatě stačí na to , aby poškození uplatnili nárok na náhradu škody na svých zaparkovaných vozidlech z POV majitele Laguny. :papa

Pokud tama jezdíš , dej jim za stěrač lístek , že je zde najdou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nojo ,,komedianti" a opět pod vlivem AL. Pokud to bude řešit PČR, tak snad mu seberou ŘP a nebude už více škody. Kdoví, jestli už jej neměl sebraní. Na Sibiř do gulagu s nimi!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Původně zaslal: M.a.R.i

Bylo mi líto majitele Škodovky,tak sem ho našel a viníka nehody napráskal, tak doufám,že se dožiju konce poutě :myslim.

[upravil dne 28.9.2007 M.a.R.i]

Zásadně ti nedoporučuji použít "řetízkový kolotoč" mohl by se "náhodou" uvolnit šroub !!!! :papa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×