Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

bouraná 406


Maxi.Cartmen

Recommended Posts

zdravim lidi.Mám dotázek,takhle se mi povedlo nabourat mojí 406-ku

peugeotsr0.th.jpg

to co kouká od kola není z auta,ale z ze sloupu co jsem porazil.Tak co usuzujete když to vydíte? Dá se to zpravit a když jo,tak kolik to tak mže stát? Motoru nic není (snad) akorát to promáčknutí.Nebo jestli by jste nevěděly o nějaké kastletřeba i jemně bouchlý na zadek,tomu vůbec nic není.Dík za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak střecha je tam u řidiče trochu ohlá,ale mechanik mi říkal,že to je práce na 10 minut tu střechu spravit.tak je to trochu hnutý do zadu,ale macj půl centimetru.Zadný dveře jdou zavřít v pohodě,jenom trochu dřou.A náparava bude asi OK kromě pravého kola.To je ulomený,ale jinak když jsem to zaklínily aby to drželo a jelo rovně tak jelo bez problému.tak nevim no,asi počkám do pondělí to mi říkal,e dá vědět co a jak.T obude dlouhej víkend.

P.S.:Ale mě se nic nestalo,ale nevím jestli je to dobře nebo ne.Protože když to zjistí majitel (bratr),tak mně beztak zabije :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

No jak na tu zbořeninu koukám tak myslím že to bude tak nějaká 1.8 benzín nebo 1.9TD s nic moc výbavou. Odhadem cena pojízdnýho auta tak 75 tisíc. Takže otázka. Má to cenu do toho vrážet 50 tisíc? :myslim

No je to to druhý 1.9 TD.a má to klimatizaci,Defend lock,posilovač brzd a řízení,el. okna,airbag.No to je asi tak vše

[upravil dne 28.9.2007 Maxi.Cartmen]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jara072

Já osobně bych do toho šel.Sehnat věci na vrakárně a vyšlo by to levněji a kdybys sehnal stejnou barvu blatníku a dveří hned by si ušetřil za barvu a lak.Horší to bude se střechou ,ale to jak si psal ,že to nejni problém a potom ještě s prahem . :papa

Práh se vyřízne a dá se jiný z jiné 406. Záleží, co řekne mechanik. Na fotce toho moc vidět není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Jak píše Dave. Zvážit zda to vůbec opravovat. Uvidiš co ti řekne mechanik.

Zajímalo by mě, jak se ti povedlo sejmout sloup v tomhle místě? Jsi dostal hodiny?

No vjel jsem na mokrých kostkáck pravým kolem do louže a ještě jsem u toho brzdil a točil jsem do prava.Mi to začalo klouzat,předek mi zajel do škarpi zadek zůstal na silnici a jel jsem po boku a pak na konci jsem se obtočil kolem sloupu a ten jsem porazil.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znamy mel neco podobneho akorat vic na predek, jeste s tim dojel 50 km domu, mozna mel o 1 plech na vymenu vic, rovnal kastli a se vsim vsudy to mel za 80 tis. Zalezi kolik si rekne servis a taky jestli tam budes davat "nove" dily nebo se poohlednes na vrakaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som namrdal do stlpu tiez, nedavno na megane ale prednym blatnikom. Takze som urval koleso, cize vymena ramena, vyskocila poloos, cize vymena semeringu a manzety+to koleso, dalej bol v hajzli svetlomet, blatnik a kapota. motoru sa chvalabou nic nestalo ale intercooler to neprezil. karoseria bola trosku pohnuta, ale to spravili na stolici a je ako nova :o). no a stalo ma to 20 000KC +-nejake kilecko, ale bez laku. Len ked to budes davat robit, tak to nedavaj do origo servisu, ale najdi nejakeho mechanika, co ma zlate ruciciky. PS: Hlavne sa vykasli na to co ti hovoria kamarati a znami, kolko to bude stat, oni totizto maju tendenciu sa vzit do koze odbornikov a hovorit horibilne sumy. Dolezite je kolko ti povie mechanik.Podla mna to nebude take drahe ako tu pisu. PS2: Ked sa ta spyta kolko by si si predstavoval za opravu, tak radsej poved nizsiu cenu, lebo on z toho bude vychadzat. Ja som povedal 20litrov, ta tak to aj bolo, teraz viem ze by to spravil aj za 16L.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby to nedopadlo jako jeden náš pracovník, Megane coupé, lehce bouráno a opraveno LEVNĚ. Čtyřstopé vozidlo, každé kolo stojí někde jinde v blatníku, míří jinam, žere gumy, a ještě tam něco hrčí jak turbovrtulové letadlo. Říkal jsem mu, že bych to viděl tak na 25000 (odhaduji zadní nápravu a pomocný rám pod motorem, nebo něco na přední nápravě). To není ochoten dát, tak jezdí dál, až najde nešťastného kupce...

V zimě počítám že po jednom kilometru bude v příkopě.

Takže: když opravu, tak pořádně, anebo rozprodat na díly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

polda, presne s tebou suhlasim, prave preto som mu povedal nech najde niekoho koho mu niekto odporuci a nie len tak na blind. mne to robil typek, co ma dielnu doma. Inak na tu stolicu to slo normalne do servisu, len to bol jeho znami, tak sa dohodli ze to spravi ako fusku a bolo to lacnejsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

predat na diely a tie peniaze co by si do toho dal za opravu doloz k tomu a kup si novu.neurobis zle.toto je blbo buchnute a moze to fakt niekedy robit problemy.dalsia vec je ze ked to budes chciet predat tak za to vela nedostanes ak niekomu povies ze to bolo burane.nerozmyslal by som nad opravou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to s kvalitou oprav bouraček u nás v ČR dost špatný. Alespoň já s tím nemam dobré zkušenosti. Díly špatně slícované, kvalita laku žalostná, který má ještě jiný odstín. Já jsem asi dost detailista. Vidím i sebemenší odchylky a už jsem si myslel, že to prostě líp nejde. Jak ale teď sháním nové auto tak jsem narazil na perfektně opravený BMW. Byl střelený na levou přední část docela hodně nýbrž byl spravován nosník včetně trychtýře na tlumič. Perfektně opravený a pak jsem zjistil, že to bylo dělané přímo v BMW v německu.

Můj názor je tedy neopravovat a zbavit se toho popř. nechat to spravit, kdyby ti nabídl zajímavou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...