Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Online dotaz- umístění nádrž P406


Marcel.Z

Recommended Posts

Může mě někde na fóru zodpovědět, je-li je nádrž P406 na šířku pod sedačkou, a nebo je vpravo u nápravy. Co jsem viděl auto zespodu, mám pocit, že je na délku vozu a jde mi o vývody s palivoměru, jestli jsou ve směru jízdy nebo do strany, dle umístění nádrže a viz. obrázek.

post-0-14109596591059_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, je vyměněný, ale seká se nad 1/4 nádrže a nechce se mu dolu.Pak už jen stoupá dojezdová rychlost a raději jedu hned natankovat, aby neskončil v polích.Měření dráhy, kabelů atd. je v pořádku. Musím to stejně rozebrat, protože jsem minule nedal těsnění a podívám se na dráhu a pak už jen budík.

Co dodat, jinak vše O.K. a frří dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je zaseklý ten jezdec na měřáku - vázne na odporové destičce. Ten měřák je na čerpadlovým modulu, který je v nádrži. Nezbyde ti nic jiného, než ten modul vyndat z nádrže a rozchodit.

Jezdit bez těsnění je trochu morbidní, zvláště, pokud jsi kuřák ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak nádrž je dneska před zadní nápravou, z důvodu bezpečnosti, , ale taky kvůli rozložení hmotnosti.

... kde jsou ty doby, kdy nádrž byla spádová umístěná nad motorem (pak jsi čerpadlo nepotřeboval), množství paliva se měřilo klackem ... pak ji dali do zadního blatníku a čerpadlo bylo hnané motorem ... pak se přestěhovala za zadní sedačky a ted je před zadní nápravou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...