Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Po studeném startu hapruje


r.dasylva

Recommended Posts

Zdravím všechny,

Při studeném startu mi občas vynecháva asi nějaký válec po dobu asi 10 sekund a z výfuku jde bílý dým. Myslel jsem si, že nějaká svíčka, už něco měly za sebou, ale po výměně (za BERU) to dělá úplně stejně, né li ještě trochu víc :(. Když to nechám žhavit déle, až do cvaknutí ovladácího relé, jde motor lépe. Co by to mohlo být? Kdyby nějaká tryska tak to spíš hulí do černa ne? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A dělá to jen za studena? Nebo i při ohřátém motoru?

Asi jen za studena coo? :-(

Taky jsem si vzpoměl, že jsem za studena jezdil na 3 válce, ale už nevím čím to přesně bylo.

Myslím, že se mi strácelo palivo ze systému.

Pak to hrozně kouřilo....teda myslím...

Máš tam pumpičku na naftu?

Zkus před studeným startem napumpovat co nejvíc a pak zastartovat. udělá ti to to samé?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusit to můžu. Jako ja na 3 valce pak už nejedu, stačí tomu max. 10 sekund na zpamatování a pak de motor krásně a bez kouře. Po tom startu se mi zda jako by jeden válec občas škytal a při tom vyleti hustý bílý dým.. Když už je alespoň trochu zahřáty a startnu tak de pěkně hned..

[upravil dne 27.9.2007 r.dasylva]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: r.dasylva

Zkusit to můžu. Jako ja na 3 valce pak už nejedu, stačí tomu max. 10 sekund na zpamatování a pak de motor krásně a bez kouře. Po tom startu se mi zda jako by jeden válec občas škytal a při tom vyleti hustý bílý dým.. Když už je alespoň trochu zahřáty a startnu tak de pěkně hned..

[upravil dne 27.9.2007 r.dasylva]

Mam to taky tak podobne, nejspis vstrik :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...