Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

cd menic na peugeot 407 a 206


denoo

Recommended Posts

cd menic na peugeot 407 a 206

zdar chlapi, potrebujem surne do vikendu radu, ak nieto bude vediet pomoct, mam 206 ku pegota a mam tam original od vyroby cd menic Clarion , viem ze tieto davaju aj do inych peugeotov, lenze mi strasne skacu piesne ked troska nadskocim nad jamu ,alebo niekedy uz aj ked idem rovno sem tam preskoci, proste hruza, v pegote mi vraveli ze to riesia vymenou cd menica, ktory tam stoji 15 000 :potlesk , takze to nic, mam znameho co ma 407 a z nej vytiahnuty novy cd menic, a by ma zaujimalo ci bude pasovat do mojho pegota, ako co sa tyka fotky je to to iste , aj znacka ta ista, tak hadam to bude , mate niekto s tym skusenost? A este otazka, ako sa vam pozdava kvalita prehravania cd? Neskacu cd aj vam nahodou , hlavne u napalenych cd, a cita vam to iba cd r, alebo aj rv, a mp3 ak by. Zatim dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi Tě zklamu, po koupi auta jsem se hodně zajímal o instalaci CD měniče, nechtěl jsem přijít o origo rádio a ovládání pod volantem, ale nakonec sem to vzdal, koupil neorigo + adaptér na to vládání a je klid. S cd měničem je to hodně problematický, protože peugeoti si hrozně vymejšlej a v určitym autě jde prostě jen jeden či dva druhy měniče a basta a neuděláš nic, ikdyž je to skoro úplně stejnej měnič.

Doporučuju Ti teda napsat do Peugeota (doporučuju AV Car Praha - poměrně ochotně odpovídaj) a zjistit nějaký identifikační číslo měniče, který můžeš ve svym autě použít (řeknou Ti ho na základě VINu). To už pak zbývá porovnat s tim ze 407, ale obávám se že na 99% sedět nebude. Jinak dle informací co mám, tak na starších autech (cca do 2002) cd měniče nepřehráli ani přepálený cd, později snad i jo, ale s mp3 se do 206, co vím, nedělali.

Jinak pokud měnič jen přeskakuje, dá se zkusit nechat ho opravit a vyčistit, mohlo by to pomoci, stojí to kolem 600,-

[upravil dne 27.9.2007 Schreek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to skusim dat vycistit, lebo vlastne vsetko mi cita , len pri jamach skace, a inak ja mam starsie ako 2002 a nacitava v pohode napalene cd ;) , nasiel som nieco presne co potrebujem, autorizovany servis peugeot na znacku clarion audio , presne to co potrebujem, vraj mam dojst a opravia mi to aj na pockanie , maximalna cena je 3000 sk, pokial by museli vnutri vymienat diely, ale stoji mi to zato aby hralo radio pekne s packou pod volantom, neviem si ju vynachvalit :super

toto je ten servis

http://www.zoznam.sk/firmy/s/83090/Danix---Daniel-Kovac--Bratislava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no original je original, proste to radio tam pasuje aj vyzorovo , ked tam das ine. tak to uz neni original a je to vidiet , mne sa to tak nepaci, radsej take ake mam , a slabsi vykon :) , inak zase to moje je vlastne na kazety, a to je tiez vyhoda, mozem si davat cd do wexlera,kazety do radia a pocuvat radio, vsetko sa da, a este k tomu predavaju adapter kazetu s vystupom Jack, a mozes si zapojit trebars dvd,mp3, mobil, hocico co hra , a to sa da ked mas na kazetu :)

Inak to radio je znacky Peugeot --- Blaupunkt , myslim ze to je dost dobra znacka, samozrejme viem ze vykon je nic moc, ale staci mi to na normalne pustanie muziky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokial ti to skáče len pri jamách alebo nerovnostiach tak mas asi zle ukotveny ten menič,mas ho natvrdo skus ho upevnit alebo vystlat lôžko tenkým molitanom alebo neakou jemnou gumou neviem ako to maš uchytene a kde ale určite to pomože.Skoro ako motor ked mas na silenblokoch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nie nedaval, ale to moc nevycisti, inak som bol v obchode ze chcem cd nejake kvalitne na hudbu, dali mi cd Emtec Black Carboon , cele cierne z obidvoch stran, je to cd ochranene proti poskriabaniu, proste ked ho poskrabate, zamazete, na slnko date, hoci co s nim spravite tak to nevadi a cd rom ho cita ako keby bolo uplne nove bez skrabanca, celkom sranda som zvedavy. Jedno je iste, napalim som 16x rychlostou na to hudbu, dal do auta a cuduj sa cuduj, ani raz mi este neskocila pesnica, uplne cisto hra :) , no ale aj tak pojdem na to vycistenie zajtra rano do bratislavy, mam to cestou do nitry na autosalon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cd menic vycisteny , zadarmo :potlesk , keby chcem vymenit laser ci co, tak by chcel 3200sk, tak na to som sa nedal , zo 407 cd menic sice pasoval a aj cd nacitalo zo zasobnika, ale celkovo nehralo, pisal cd menic no, takze to neslo. Ale vycistenie ocividne pomohlo, a cd hraju ako maju :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...